Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF F-11
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Sala FF F-11.
F-11
Följ oss för uppdateringar
Vår övernattning närmar sig. Kul!!! 👍
Vi kommer vara tre ledare (Johanna, Jenny J och Jenny G) som är med under hela vistelsen. Våra kontaktuppgifter hittar ni på lagsidan.
Var?
Annedal Idrottsgård
När? 17-18 juni.
Samling på lördag kl. 16.00.
Vi avslutar kl. 10.00 på söndag.
Kl. 9.00 räknar vi med att ALLA föräldrar med övernattande barn kommer och städar/kör sopor medan vi gör andra aktiviteter.
Tjejerna bestämmer själva om de vill sova kvar eller inte. Annars kan de hämtas kl. 22 då vi kryper till sängs.
Vill man komma tillbaka på frukost ca: kl. 8 är det givetvis okej.
Packlista:
- Bekväma kläder.
- Madrass, kudde och täcke/sovsäck. (Tar man med dubbelmadrass får man bestämma innan vem man ska dela med. Får inte plats annars.)
- Badkläder och handduk.
- Tandborste/hygienartiklar.
- Ev. telefon. Kommer läggas undan vissa tider.
- Insektsmedel om man vill.
Kontaktuppgifter
Vi ber er dubbelkolla att telefonnummer till er föräldrar här på laget.se verkligen stämmer om vi skulle behöva kontakta er.
Betalning
Vi kommer att ta från lagkassan till lokalhyra och inhandling. Tjejerna delas in i grupper som hjälps åt att laga middag på lördagen (pastasallad) och frukost på söndagen. Vi köper även lite snacks, så tjejerna behöver inte ha med sig något sånt.
Meddela ev. allergier.
Bidrag
Om man känner att man har möjlighet får man jättegärna swisha 100 kr till Johanna på 0739997624. Då använder vi det till handlingen och kan spara på lagkassan till ev. cup i framtiden.
Hör av er om ni har några funderingar. Annars hoppas vi bara på en toppenrolig vistelse!
Endast sidans medlemmar kan kommentera
| Västanfors IF FK F11 (borta) | 12 maj, 19:30 |
| Träning | 14 maj, 18:30 |
| Sala FF F11 (borta) | 23 maj, 15:00 |
| Sala FF F11 (borta) | 7 jun, 13:00 |
| Västerås BK 30 F15 U (borta) | 21 jun, 17:00 |
Ella är gluten intolerant. Kommer ej sova kvar så frukost behövs inte
RapporteraRapportera
Tack för info! Då ska vi tänka på det vid handlingen.
RapporteraRapportera
Om 20 min handlar vi. Så om nån mer vill bidra med matpeng enligt ovan är deadline kl. 09.50. ☺
RapporteraRapportera