Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SDK Malmö Triton Juniorer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från SDK Malmö Triton Juniorer .
Juniorer
Följ oss för uppdateringar
Den 22-23 augusti är ett sommarläger för yngre och äldre juniorer inplanerat i Karlskronas vanliga simhall med övernattning i gymnastikhall.
Vi vill ha en preliminär anmälan på laget senast den 27 juni. Arrangörerna vill avgöra om det finns underlag för lägret som är så korrekt som möjligt, därav den tidiga anmälningsdatumet. Så anmäl er och boka in helgen i kalendern om ni vill åka, det är inte tänkt bara en vag intresseanmälan..
By the way, ser ut om finns möjligheter för rimliga träningstider i hylliebadet i höst. Vi får se om det löser sig och hur vi i så fall använder dem.
Glad sommar / Daniel
Anmäl er.
| Träning | 7 sep, 18:00 |
| Junior Landslagsläger(bredd läger) | 12 sep, 07:00 |
| Träning | 14 sep, 18:00 |
| Träning | 21 sep, 18:00 |
| Träning | 28 sep, 18:00 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera