Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skepplanda BTK P-12
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Skepplanda BTK P-12.
P-12
Följ oss för uppdateringar
Hej
Jag staratde en försäljning för laget med Newbody, registrera er som säljare på länken nedan och därefter kan ni dela länken för er shop med alla ni känner via (a)sociala medier, mail osv. Kataloger är även beställda och komer senare i veckna.
Försäljningen kommer ske 4 Sept - 9 Okt, 2023
https://portal.newbodyfamily.com/reg/TESRMBT
| Vänersborgs IF (borta) | 6 jun, 11:00 |
| Träning | 8 jun, 17:30 |
| Träning | 9 jun, 17:30 |
| Körning Örebrocupen | 12 jun, 18:00 |
| Örebrocupen | 13 jun, 07:00 |
|
|
Andra raka segern |
| 29 maj | Lindsdals IF borta |
| 29 maj | Seger på bortaplan |
| 28 maj | Bortmatch mot Sjuntorp IS |
| 23 maj | Äntligen seger för damerna |
Perfekt!
RapporteraRapportera
Bra jobbat!
RapporteraRapportera
Aktiviteten är väldigt låg och bara ett fåtal har anmält sig för att försöka sälja, det är ca 3 veckor kvar, så skapa ett konto och dela försäljningen på Facebook osv så vi får sålt lite mer än 15 paket, målet är 250
RapporteraRapportera
Sista veckan för försäljning, om ni har ordrar i katalogen, glöm inte att registrera dem i slutet av veckan eller senast måndag 9/10
RapporteraRapportera
Nu är alla ordrar inxkickade till Newbody, förtjänsten bör bli strax över 5500kr när frakt osv är betald, bra jobbat alla!
RapporteraRapportera
Bra jobbat Magnus för att du fixar med detta! Guld värt!
RapporteraRapportera
Nu har sakerna från Newbody anlänt, jag tar med mig lådor bort till träningen för de jag såg är anmälda så stanna gärna några minuter extra om ni lämnar era barn idag så ni får lådan.
RapporteraI varje låda ligger listor med vem som beställt vad av er, det som var lite synd var att det inte var summerat per beställning, det får ni göra själva.
I lådan ligger även en instruktion om vad och hur ni skall betalar det ni sålt, jag behöver pengarna på kontot senast 1 november.
Rapportera