Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF P-15

Följ

P-15

Följ oss för uppdateringar
Följ

Sammanfattning föräldramöte

Andreas Rehnmark Lagledare
5 kommentarer
  • 27 apr Sara Rehnmark Sahlén

    Hej! Jag kan anmäla mig att hjälpa Caroline med att anordna aktiviteter för grabbarna😊

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 apr Caroline Mohlén

    Jag finns också till hands vad gäller aktiviteter!

    Rapportera

    Rapportera

  • 1 maj Jimmy Söderberg

    Jag vill påminna alla att samling inför matcher (serie,cup) i år sker alltid 45 min innan matchstart! Det är ert ansvar som föräldrar att se till så att barnen är på plats i tid till samlingen. Det innebär att man får ta hänsyn till eventuella åkttider att ta sig till matchplanen, parkeringsproblem mm så att grabbarna är i tid. Tack för att ni hjälper till och respekterar det.

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 maj Caroline Bergqvist

    Vad kul att vi är några som vill hitta på aktiviteter. Jag tänkte starta en whatsapp-grupp så kan vi spåna lite idéer och planera där. Vill man vara med så släng iväg ett SMS till mig (070-357 87 87) så skickar jag länken

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 maj Jimmy Söderberg

    Påminner om att vi vill att ni besvarar kallelser till matcher och träningar.
    Det är jättebra att ni skriver en kommentar. Men kan man inte vara med på match så ska man kontakta mig, Andreas eller Hasse med ett SMS eller telefonsamtal. Tack för att ni hjälper till med det.

    Rapportera

    Rapportera

Endast sidans medlemmar kan kommentera