Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF P-14
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Sidsjö-Böle IF P-14.
P-14
Följ oss för uppdateringar
Då var träningslägret över, vi tränare är enormt imponerade över engagemanget och glöden hos killarna och stolta över gänget som har så fin sammanhållning.
Vi vill rikta ett särskilt tack till de föräldrar som ställt upp i helgen, allt från våra suveräna kockar med hjälpredor till lekledare och de som hjälpt till att städa.
Nu är säsongen igång!
/ Tränarna
| Träning | 13 maj, 17:40 |
| Träning | 14 maj, 18:40 |
| Intresseanmälan matcher 17/5 | 17 maj |
| Sidsjö-Böle IF P-15 (hemma) | 17 maj, 09:30 |
| GIF Sundsvall P12 (hemma) | 17 maj, 10:45 |
Tack så mycket för allt engagemang runt i kring detta träningsläger! Grabbarna verkar va jättenöjda och peppade inför säsongen😎⚽💚
RapporteraRapportera
Ja helt fantastisk mat har vi fått i helgen. Många av grabbarna liknade morgonens frukost med hotellfrukost.
RapporteraHelt klart Palles å Stefans förtjänst att grabbarna hade massa energi i dagens matcher.
Bortskämda grabbar som fått ägg, bacon, brie, salami å nybakade baguetter. Men det är dom värda. Magiskt!
Rapportera
Hörde talas om denna lyx i bilen hem. Trodde grabbarna drev med mig 😅👏👏
RapporteraRapportera
Palle och Stefan, ⭐ till er och alla ni andra på plats
RapporteraRapportera