Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF P-13
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Sidsjö-Böle IF P-13.
P-13
Följ oss för uppdateringar
Baserat på antalet JA vi fick i intresseanmälan så har vi nu anmält tre lag till cupen på Äppelunda IP söndag den 3/10.
Matcherna som spelas kommer vara 2*15 minuter och för att alla ska få speltid avser vi att ha 7 spelare per lag, vilket var precis så många som visat intresse för att vara med i cupen.
Ni som ej svarat på intresseanmälan, men skulle vlija vara med, kommer således hamna på en "reservlista" och bli tillfrågade att vara med om någon anmäld senare tackar nej eller får förhinder till att spela cupen.
Vi kommer ut med mer information angående cupen när vi vet mer, men klart är i alla fall att vi kommer vara med och spela =)
| Träning | 7 jul, 18:15 |
| GIF Sundsvall P13 (hemma) | 7 jul, 19:30 |
| Träning | 8 jul, 17:15 |
| Träning | 9 jul, 20:00 |
| Träning | 14 jul, 18:15 |
| 17 jun | Glad midsommar! |
| 8 maj | Matchklimathelg 9-10 maj |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera