Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF P-13
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Sidsjö-Böle IF P-13.
P-13
Följ oss för uppdateringar
Hej,
Inför helgens hemmamatcher råder fortfarande publikförbud inne på anläggningen.
Men vi behöver ändå ett antal matchvärdar för att hjälpa oss med det runtomkring matchen (=chans att se matchen också).
Ansvarig ledare för respektive match hör av sig och instruerar i samband med matchen vad som behövs.
Du som har möjlighet, kommentera här eller skicka ett meddelande till mig eller Hanna. Först till kvarn... :-)
| Träning | 7 jul, 18:15 |
| GIF Sundsvall P13 (hemma) | 7 jul, 19:30 |
| Träning | 8 jul, 17:15 |
| Träning | 9 jul, 20:00 |
| Träning | 14 jul, 18:15 |
| 17 jun | Glad midsommar! |
| 8 maj | Matchklimathelg 9-10 maj |
Det är många barn (föräldrar) som inte svarat på helgens matchkallelser. Skriv här eller skicka ett sms till mig på 070-2754137 under onsdagen så får ni en förlängd chans till att spela match lördag eller söndag!
RapporteraRapportera
Någon av oss kan hjälpa till med att vara matchvärd när Isak har match på lördag!
RapporteraRapportera
Toppen Laura! Jag hör av mig till dig med mer detaljer angående detta.
RapporteraRapportera
Jag kan vara matchvärd på Ossians match om drt funkar och behövs. /Johan
RapporteraRapportera
Tack Johan. Nu spelar Ossian och Isak samma match på lördag och Isaks föräldrar har redan sagt att de kan ställa upp. Men om det blir någon ändring så har vi dig i åtanke.
RapporteraRapportera
Vi har klart med matchvärdar för den senare matchen på lördag och söndagsmatchen - det fattas bara någon som kan ställa upp på 13.30 matchen lördag.
RapporteraRapportera