Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF F-12
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Sidsjö-Böle IF F-12.
F-12
Följ oss för uppdateringar
Nästa vecka har vi planerat disco, men vi har alldeles för få vuxna som kan hjälpa till. För att vi ska kunna genomföra det på ett bra sätt behöver vi vi vara fler. Det är inte en svår eller jobbig uppgift, tjejerna klarar det mesta själv men vi behöver några vuxna på plats. Kallelse till aktiviteten finns, in och svara på den!
Sen behöver vi fler som kan hjälpa till med träningsdagen och övernattningen i april. Lunchen är bemannad så den är under kontroll men vi behöver hjälp från er kring middag och övernattning. Även här finns kallelser.
Nu ser vi till att hjälpas åt med dessa aktiviteter!
/Tränarna
| Arrangera disco | 20 mar, 17:15 |
| Träning | 22 mar, 15:45 |
| Träning | 23 mar, 19:00 |
| Träning | 26 mar, 16:00 |
| Träning | 28 mar, 13:40 |
Jag kan vara med och fixa middag den 25e
RapporteraRapportera
Jag kan vara på disco de 20e
RapporteraRapportera
Jag kan fixa middag också på 25e
RapporteraRapportera
Jag kan vara med på discot den 20e
RapporteraRapportera
Jag kan hjälpa till på discot den 20e
RapporteraRapportera
Jag kan hjälpa till på discot den 20:e.
RapporteraRapportera
Jättebra att ni kan hjälpa till med de olika aktiviteterna. Ju fler vi är som hjälper till, desto lättare går det! Anmäl er till aktiviteterna i kallelserna så samlar vi allt där.
RapporteraRapportera
Vi har bara fått kallelse för Holly till discokvällen så ni får gärna skicka ut till oss föräldrar också. 😊
RapporteraRapportera
Insåg precis det Maria och kallade er.
RapporteraRapportera
Great!
RapporteraNu är vi redo. Jag skapar en Messenger-grupp så att vi kan börja förbereda inför discot. 🎉
Rapportera