Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Säters IF FK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Säters IF FK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Träning på Lindan från och med imorgon! Klockan 17.30 - 19.00 är det som gäller.. Ombyte vid IP
Rapportera
Vilka uppdateringar som har skett här på er hemsida, helt underbart att se! massa roliga citat och en mycket uppdaterad silly season, fast jag hade ju för mig att jonas källström inte är en förlust längre, skulle inte han träna er i år igen?
Rapportera
Har ni hört om nåt annat än då? Inte? Alltså kör vi på som vanligt... =klokt resonemang
Rapportera
låter som en härlig skalp idag grabbar, låter som det är på väg åt rätt håll, grattis, men med såna 3 måltjuvar så kommer det gå bra=)=)=) själv är jag inte frisk , så tror inte det blir någon träning imorgon heller...trökigt som fan-!
ps. glöm inte drömelvan
Grym match dudes, seger med 3-2 om någon undrar. Målskyttar: Helmer, Grummas och Farre. Kuha gjorde en finfin räddning på straff. HEDER åt alla!
Rapportera
Säter Fussball heter ligan, hur ska någon kunna gå med i den om ingen kan stava rätt? Lame.
Rapportera
Gå med i drömelvan!! Bara 4 dagar kvar!!
Rapportera