Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Säters IF FK A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Säters IF FK
Fotboll
A-lag Herrar

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 22 jun 2009 Prova på!

    :)
    Hej,
    Jag skulle vilja rekommendera ett intressant projekt på http://www.powerplaymanager.com. Det är en sammanslutning av sportspel och den första sporten är hockey, den är redan spelbar! Gå med oss. Mer spelare innebär ett roligare och intressantare spel.

    Vi är endast inne på första säsongen så var med från början och gör Sverige till en större nation på spelet!

    I slutet av 2009 planeras betan för Fotboll att starta så var med från starten!

    Naturligtvis så är det Gratis!

    Rapportera

    Rapportera

  • 22 jun 2009 ..

    vilka tider och dagar är det träning?

    Rapportera

    Rapportera

  • 20 jun 2009 eskil

    kommer inte på träningen imorn är uppe hos farsan.

    Rapportera

    Rapportera

  • 20 jun 2009 kalle

    Grattis peo och tack för igår

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 jun 2009 vic

    Vem är det som sprider smörja här? Matchen var en riktigt bra div 5- match mellan två spelande lag. Att Säter fick alla poängen var kanske lite turligt men inte direkt orättvist. Båda lagen har all heder av kampen Hoppas inte nån i klubben håller på och fjantar sig.

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 jun 2009 Sigge

    Håller med Mr och Ojojoj. Det var en riktigt dålig match. men man får väl inte begära något mera ,det är Div 5, så man förstår även den dåliga domarinsatsen (Lindfors) en avdammad gammal domare.
    åk till Borlänge och se Brage eller Dalkurd , det är FOTBOLL. Div 5 är Div 5 o inget annat men kul med lite tidsfördriv ibland.

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 jun 2009 säter

    Säters if vill passa på att önska alla besökare en glad midsommar :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 jun 2009 Kroken

    det var ett jävla tjat på dig.

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 jun 2009 Mr

    En pissmatch var väl precis vad det var "kroken". Inga närkamper knappt och oavgjort hade varit rättvist

    Rapportera

    Rapportera

  • 17 jun 2009 storebror=)

    tyckte lillebror stod emot ganska bra ändå..

    Rapportera

    Rapportera