Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sala FF
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 19:00

      Västerås BK 30 DamU (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 08:45

      Skiljebo SK P-11 - Sala FF P-11 vit P-11


      11:15
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14/15


      10:15
    • 09:30

      Match Barkarö-Sala FF P-12


      10:30
    • 10:00

      Träning PF-16


      11:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P09 (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 F09 (borta) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      Garphyttans IF/BK Forward (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Köping FF P07 Röd (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Sala FF röd F10/11 - Kungsörs BK F11/12 F-10/11


      13:00
    • 13:30

      Seriematch mot Procyon BK Herrseniorer


      17:30
  • 5Sön
    • 08:45

      IFK Västerås P-11 - Sala FF P-11 svart P-11


      11:15
    • 10:00

      Sala FF F10/11 Vit - Arboga Södra IF F10/11 F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Västerås SK FK P08 Grön (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Köping FF P-13 3 (hemma) P-13


      13:00
    • 13:00

      IFK Kumla (hemma) Herrjuniorer


      15:00
    • 15:00

      Skiljebo SK F07 Gul (hemma) F-06/07


      17:00
    • 15:00

      Köping FF P09 Svart (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Skultuna IS-Sala FF F12/13 F12/13


      16:00
    • 15:00

      9-Manna Skiljebo Hemma F-08/09


      17:00
    • 16:30

      Sala FF Röd P-11 - Sörstafors-Kolbäck FK P-11


      18:15
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:00

      Träningsmatch P-13


      19:30
    • 19:00

      Kungsör BK Damlag (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Köping FF Junior (hemma) Herrjuniorer


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14/15


      10:15
    • 10:00

      Träning PF-16


      11:00
    • 11:00

      Västerås SK FK P10 Svart (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Tillberga IK F09/10 - Sala FF röd F10/11 F-10/11


      12:00
    • 12:00

      Seriematch mot Västerås IK Herrseniorer


      17:00
    • 14:30

      Sala FF P-11 - Hallstahammar P-11 P-11


      16:15
    • 15:30

      Sala FF P-11 vit - Norrby SK P-10 P-11


      17:15
  • 12Sön
    • 10:00

      Match Sala FF-Gideonsberg P-12


      11:00
    • 10:45

      Västerås SK P-11 - Sala FF P-11 Röd P-11


      13:15
    • 11:00

      Syrianska IF Kerburan P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Hallstahammars SK FK Röd (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Romfartuna GIF F10 - Sala FF vit F10/11 F-10/11


      12:00
    • 11:30

      Barkarö SK P09 (hemma) P-09


      13:30
    • 12:00

      Sala FF F12/13-Barkarö SK F12/13


      13:00
    • 15:00

      Gideonsbergs IF F08 (borta) F-06/07


      17:00
    • 15:00

      9-manna Gideonsberg Borta F-08/09


      17:00
    • 17:00

      Irsta IF U16/17 (borta) Herrjuniorer


      19:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14/15


      10:15
    • 09:15

      Barkarö SK P-11 - Sala FF P-11 Röd P-11


      11:45
    • 10:00

      Träning PF-16


      11:00
    • 10:30

      Sala FF P-11 Svart - IK Oden P-11 P-11


      12:15
    • 11:00

      Arboga Södra IF (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Fagersta Södra IK P-09 Blå (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      11-manna Arboga Borta F-08/09


      13:00
    • 13:30

      Serie match mot viggbyholms Herrseniorer


      18:00
    • 15:00

      Kungsör BK P07 p-07/08 (hemma) P-07


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Sala FF F10/11 röd - Västanfors IF FK F10/11 F-10/11


      19:00
    • 11:00

      Västerås SK FK P10 Grön (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Match Ekeby-Sala FF P-12


      12:00
    • 11:00

      Sala FF F12/13-Gideonsbergs IF F12/13


      12:30
    • 12:45

      Oden IK - Sala FF P-11 vit P-11


      15:15
    • 15:00

      Skiljebo SK Dam (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Fagersta Södra IK P13 vit (borta) P-13


      17:00
    • 15:00

      Heby AIF (borta) Herrjuniorer


      17:00
    • 16:00

      IK Oden F10/11 - Sala FF F10/11 vit F-10/11


      17:00
    • 16:30

      Gideonsbergs IF F09 (borta) F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Västerås BK 30 F07/Barkarö SK 08 (hemma) F-06/07


      19:00
    • 17:00

      9-manna BK30 Hemma F-08/09


      19:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Föräldrarmatch P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      MSK/HAIF P-06/07 (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      Kolla och heja på Heby matchen P-07


      19:30
    • 19:00

      Irsta IF F14U (hemma) F-06/07


      21:00
    • 19:00

      9-manna Irsta Hemma F-08/09


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träningsmatch mot Sala FF P-12 P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch Sala FF P11-P12 P-12


      18:45
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14/15


      10:15
    • 10:00

      Träning PF-16


      11:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P09 Vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      11-manna Skiljebo Hemma F-08/09


      13:00
    • 11:00

      Träning Herrseniorer


      13:30
    • 11:30

      Irsta IF P09 Vit (hemma) P-09


      13:30
    • 12:45

      Irsta IF P-11 - Sala FF P-11 Röd P-11


      15:15
    • 13:00

      IK Oden P08 (hemma) P-07


      15:00
    • 14:30

      Sala FF - Skultuna P-11


      16:15
    • 15:30

      Sala FF - P11 vit - Götlunda IF P-11


      17:15
  • 26Sön
    • 10:00

      IFK Västerås FK F09/10 (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:15

      Minicup på Annedal P-14/15


      14:00
    • 11:00

      Västerås IK P07 Vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Fanna BK (9-manna) P-09


      12:30
    • 12:00

      Seriematch mot newroz Herrseniorer


      20:00
    • 13:00

      Forsby FF F07/08 (borta) F-06/07


      15:00
    • 13:00

      9-manna Forsby FF Borta F-08/09


      15:00
    • 15:00

      Sala FF vit - Västanfors F10 F-10/11


      16:00
    • 16:00

      Latorps IF (borta) Herrjuniorer


      18:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      IFK Västerås FK U (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 30Tor