Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sala FF
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 10:30

      Målvaktsläger Dag 2 F-06/07


      12:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 19:30

      Skultuna IS (hemma) Herrjuniorer


      21:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 18:00

      Åkra FC (borta) P-07


      20:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 15:00

      Sörstafors-Kolbäck FK (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14/15


      10:15
    • 09:30

      Sala FF P-11 Svart - Skiljebo SK P-11 svart P-11


      11:15
    • 10:00

      Träning PF-16


      11:00
    • 10:00

      Seriematch mot BKV Norrtälje Herrseniorer


      19:00
    • 10:30

      Skiljebo SK svart - Sala FF Vit F-10/11


      11:30
    • 10:30

      Sala FF P-11 vit - Irsta IF P-11 svart P-11


      12:00
    • 10:45

      Skiljebo SK P 09 Vit (borta) P-09


      12:45
    • 10:45

      Matcher i Västerås P-09


      13:00
    • 11:00

      Adolfsbergs IK (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P10 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Irsta IF Grön-Sala FF F12/13 F12/13


      13:30
  • 15Sön
    • 08:45

      Hallstahammar SK P-11 - Sala FF P-11 röd P-11


      11:15
    • 10:00

      Sala FF röd F10/11 - Skiljebo SK F11 gul F-10/11


      11:00
    • 11:00

      IFK Västerås FK F07/08 Blå (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Match Sala FF-Dingtuna P-12


      12:00
    • 11:00

      9-manna IFK Västerås Hemma F-08/09


      12:30
    • 13:00

      Forsby FF 1 (borta) F-08/09


      15:00
    • 16:00

      Barkarö SK Dam (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 18:00

      Grällsta IF P07 (borta) P-07


      20:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:45

      Gideonsberg if P-11 - Sala ff P-11 vit P-11


      11:15
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14/15


      10:15
    • 10:00

      Träning PF-16


      11:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P 09 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Sala FF P-11 Röd - Barkarö SK P-11


      12:00
    • 11:00

      Örebro SK FK 3 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK P08:2 Gul (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Arboga Södra F10 - Sala FF röd F-10/11


      12:00
    • 13:30

      Seriematch mot Heby AIF Herrseniorer


      15:30
  • 22Sön
    • 10:00

      Sala FF vit - Gideonsberg IF F 10 F-10/11


      11:00
    • 11:00

      IK Oden F07 (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Kungsör BK p-09 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Match Skiljebo röd-Sala FF P-12


      12:00
    • 11:00

      9-manna IK Oden Borta F-08/09


      12:30
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P13 Grön (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Minicup i Krylbo P-14/15


      14:30
    • 13:00

      Västanfors IF FK F09 (borta) F-08/09


      15:00
    • 15:00

      Arboga Södra IF (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Tortuna SK-Sala FF F12/13 F12/13


      16:00
    • 15:30

      Sala ff P-11 svart - Västerås SK P-11 P-11


      17:15
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:30

      Övernattning järndammsstugan F-10/11


      00:00
  • 28Lör
    • 00:00

      Övernattning järndammsstugan F-10/11


      11:00
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14/15


      10:15
    • 10:00

      Träning PF-16


      11:00
    • 10:00

      Arboga Södra IF P08 Svart (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Sala FF P-11 vit - Skiljebo SK P-10 P-11


      12:15
    • 11:00

      Forsby FF (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      11-manna Forsby Hemma F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Seriematch mot Uppsala Kurd FK Herrseniorer


      17:30
  • 29Sön
    • 00:00

      Västerås IK P13 Svart (borta) P-13


      02:00
    • 09:15

      Västerås SK F11 - Sala FF vit F-10/11


      10:15
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F10 (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Match Sala FF-Skiljebo vit P-12


      11:00
    • 11:00

      Barkarö SK P09 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Sala FF F12/13-Västanfors IF F12/13


      12:30
    • 11:00

      Gideonsberg IF F11 - Sala FF röd F-10/11


      12:00
    • 11:20

      Skultuna IS - Sala FF P-11 röd P-11


      13:30
    • 12:50

      Fagersta - Sala FF P-11 Svart P-11


      15:30
    • 14:00

      Västerås BK 30 P08 SVART (borta) P-07


      16:00
    • 15:30

      Match. Västerås IK P13 - Sala FF P13 P-13


      16:30
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis