Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ryssby IF RIF Herrsenior

Följ

RIF Herrsenior

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tabell
Lag M V O F P
1 Hovshaga AIF (P18//P19/U21/B) 13 7 1 5 22
2 Räppe GOIF (2) 9 7 0 2 21
3 Växjö Norra IF (3) 7 6 0 1 18
4 FK Älmeboda/Linneryd (4) 8 4 2 2 14
5 Växjö BK (4) 9 3 3 3 12
6 IFK Grimslöv (4) 5 3 2 0 11
7 Lessebo GoIF (4) 5 3 1 1 10
8 Moheda IF (4) 6 3 1 2 10
9 Sandsbro AIK (4) 7 3 0 4 9
10 Östers IF (P17) 4 2 2 0 8
11 Åryds IK (5) 6 2 2 2 8
12 IFK Lammhult (5) 5 2 2 1 8
13 Kosta IF (5) 3 2 1 0 7
14 Alvesta GOIF (3) 6 2 1 3 7
15 Alvesta GIF (P19) 6 2 1 3 7
16 Stångebro United BK Pojkar 15 2 2 0 0 6
17 FK Karlskrona (2) 2 2 0 0 6
18 Alvesta United FK (4) 2 2 0 0 6
19 IFK S-RIF (5) 3 2 0 1 6
20 Östers IF P16 3 2 0 1 6
21 Tingsryd United FC (5) 3 2 0 1 6
22 Ingelstads IK (B) 3 2 0 1 6
23 Hovshaga AIF (3) 7 2 0 5 6
24 IF Rejban (4) 3 1 2 0 5
25 Vislanda IF (5) 7 1 2 4 5
26 Älmhults IF (P18) 2 1 1 0 4
27 Västra Torsås IF (6) 2 1 1 0 4
28 Hovshaga AIF (P16) 3 1 1 1 4
29 Tolgs IF (6) 4 1 1 2 4
30 Gransholms IF (4) 8 1 1 6 4
31 Västra Frölunda IF (P09) 1 1 0 0 3
32 BK Union (4) 1 1 0 0 3
33 Lenhovda IF (6) 1 1 0 0 3
34 Östers IF U21 1 1 0 0 3
35 Hovmantorp GoIF (5) 1 1 0 0 3
36 Växjö BK (U21) 1 1 0 0 3
37 Hvetlanda GIF (P16) 1 1 0 0 3
38 Hovmantorp GoIF (P2008) 1 1 0 0 3
39 Ljungby IF (4) 1 1 0 0 3
40 IS Halmia (3) 1 1 0 0 3
41 Märserums IF (4) 1 1 0 0 3
42 Waggeryds IK (3) 1 1 0 0 3
43 Alstermo-Älghult (5) 1 1 0 0 3
44 Växjö BK P09 1 1 0 0 3
45 Hässleholms IF U17 1 1 0 0 3
46 Sandsbro Allmänna IK P2009 1 1 0 0 3
47 Ryssby IF (6) 1 1 0 0 3
48 IFK Värnamo (P19) 1 1 0 0 3
49 Sandsbro Allmänna IK Sandsbro AIK P05 1 1 1 0 0 3
50 Nöbbele BK (5) 2 1 0 1 3
51 Grimslöv-VTIF (4) 2 1 0 1 3
52 Kalmar City BK (3) 1 1 0 0 3
53 IFK Grimslöv (P18) 1 1 0 0 3
54 Mjällby AIF P16 1 1 0 0 3
55 FK Karlskrona U19 1 1 0 0 3
56 Kristianstad FC (P19) 1 1 0 0 3
57 Myresjö-Vetlanda FK (3) 1 1 0 0 3
58 IFK Lammhult (B) 2 1 0 1 3
59 Konga SK (6) 2 1 0 1 3
60 Virestads IF (6) 2 1 0 1 3
61 Ingelstads IK (5) 4 0 3 1 3
62 Östers IF U21 2 1 0 1 3
63 Östers IF P15 5 1 0 4 3
64 Urshults IF (6) 2 0 2 0 2
65 Norrhults BK (6) 4 0 2 2 2
66 Bors SK (6) 1 0 1 0 1
67 Guldhedens IK (5) 1 0 1 0 1
68 FC Trelleborg P17 1 0 1 0 1
69 Räppe GOIF P08 1 0 1 0 1
70 Lyckå FF (4) 1 0 1 0 1
71 Kalmar FF U19 1 0 1 0 1
72 Hovshaga AIF (P18//P19/U21/B) 1 0 1 0 1
73 Gislaveds IS (3) 1 0 1 0 1
74 Alvesta GIF (P19) 1 0 1 0 1
75 Alstermo-Älghult (5) 1 0 1 0 1
76 Östers IF U19 2 0 1 1 1
77 Vederslöv-Dänn. IF (B) 3 0 1 2 1
78 Växjö City FC (6) 2 0 1 1 1
79 Sillhövda AIK (3) 2 0 1 1 1
80 Wexiö FK (6) 3 0 1 2 1
81 IF Linné (5) 3 0 1 2 1
82 Vederslöv-Dänningelanda IF 0 0 0 0 0
83 IFK Värnamo U17 0 0 0 0 0
84 Häradsbäcks IF (6) 0 0 0 0 0
85 Länslaget Växjö 0 0 0 0 0
86 IFK Grimslöv P06 0 0 0 0 0
87 Ljungby IF (B) 0 0 0 0 0
88 IFK Lammhult 0 0 0 0 0
89 Skruvs IF (6) 0 0 0 0 0
90 Östers IF (P17) 0 0 0 0 0
91 Stångebro United BK 1, Pojkar 15-16 2023 0 0 0 0 0
92 Hvetlanda GIF P16 0 0 0 0 0
93 Varbergs BoIS FC P15 0 0 0 0 0
94 Kristianstad FC (P16) 0 0 0 0 0
95 Sandsbro Allmänna IK 0 0 0 0 0
96 Räppe GOIF P09 0 0 0 0 0
97 Växjö BK P10 0 0 0 0 0
98 Växjö BK P2010 0 0 0 0 0
99 Flerohopps GoIF (6) 0 0 0 0 0
100 Ljungby IF Akademi J 18 0 0 0 0 0
101 Nöbbele BK (B) 0 0 0 0 0
102 Lessebo GOIF 0 0 0 0 0
103 Lessebo GoIF 0 0 0 0 0
104 Lessebo GOIF (P16) 0 0 0 0 0
105 Drottningskärs IF (6) 1 0 0 1 0
106 Lagans AIK (4) 1 0 0 1 0
107 Asarums IF FK (3) 1 0 0 1 0
108 IFK Värnamo (P17) 1 0 0 1 0
109 IFK Karlshamn (2) 1 0 0 1 0
110 IFK Berga (2) 1 0 0 1 0
111 FC Trelleborg P08 1 0 0 1 0
112 Räppe GOIF P2010 1 0 0 1 0
113 Kulltorps GoIF (4) 1 0 0 1 0
114 Hossmo BK P09 1 0 0 1 0
115 Räppe GOIF P16 (-07) 1 0 0 1 0
116 Nosaby IF (2) 1 0 0 1 0
117 Sandsbro AIK 1 0 0 1 0
118 Slätthögs BoIF (6) 1 0 0 1 0
119 Furuby IF (5) 2 0 0 2 0
120 Sandsbro Allmänna IK (P17) 2 0 0 2 0
121 Lunds BK U17 1 0 0 1 0
122 Rödeby AIF (4) 2 0 0 2 0
123 Hasslö GoIF (4) 1 0 0 1 0
124 Tingsryd United FC P2008 1 0 0 1 0
125 Växjö BK (P2008) 1 0 0 1 0
126 Smedby BoIK (4) 2 0 0 2 0
127 Räppe GOIF (P19) 3 0 0 3 0
128 Länslaget Växjö 1 0 0 1 0
129 Räppe GOIF U17 1 0 0 1 0
130 Vederslöv-Dänn. IF (4) 3 0 0 3 0

Match

Vislanda IF (5)

1 - 3
Tallevi 3, Vislanda
St1 kl. 17.15, Ryssby hoyellet kl. 17.15
28 mars 2024
19:00

Ryssby IF (6)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Alexander Johansson 1 0 0 0 0 0
Andreas Moberg 1 0 0 0 0 0
Chewar Mahamoud 1 0 0 0 0 0
Eric Haraldsson 1 0 0 0 0 0
Erik Sundström 1 0 0 0 0 0
Hossein Taghadosi 1 0 0 0 0 0
Hugo Martinsson 1 0 0 0 0 0
Jonathan Resman 1 0 0 0 0 0
Liam Nyberg 1 0 0 0 0 0
Norbert Kisgyörgy 1 0 0 0 0 0
Robin Åstrand 1 0 0 0 0 0
Simon Nilsson 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Emil Johansson 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng