Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råda BK P8

Följ

P8

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • för 6 dagar sedan Johan Lövkvist

    Hej!
    Spelschema och lag kommer ikväll eller imorgonbitti.
    Alla lag har poolspel den 13/14 juni.

    Rapportera

    Rapportera

  • för 6 dagar sedan Hanna Reklev

    Hej.

    Finns det nåt spelschema för junicupen?

    Undrar även om Råda grön har poolspel 13/6 el 14/6? Ser bara Råda röd, blå och vit i kalendern den helgen.

    Rapportera

    Rapportera

  • för 12 dagar sedan Johan Lövkvist

    Självklart! Ni är välkomna att testa, vi är där nere vid C-planen imorgon. Ryck tag i någon ledare om ni har någon fundering!

    Rapportera

    Rapportera

  • för 12 dagar sedan Yvonne Östman

    Hej! Har en fotbollsintresserad son hemma, skulle det gå bra att dyka upp på träningen imorgon och testa på även om säsongen varit igång ett tag nu?

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 jun 2025 Ida Hansson

    Harry är anmäld, anmälan gick ut på laget för ca 2 v sen och slutdatum var idag

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 jun 2025 Malin Sunnerdahl

    Walter vill vara med!

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 jun 2025 Amila Hercegovac

    Hej

    Tanken är att Imran ska vara med på söndag :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 jun 2025 Ida Hansson

    Någon mer som tänkt delta i poolspel på söndag? Anmälan har gått ut, meddela här isåfall senast kl 22 idag/ mvh ledarna i P7

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 mar 2025 Johan Lövkvist

    Hej ! Ungdomssektionen har ännu inte hunnit tilldela träningsdagar. P7 kommer förmodligen få tider en vardagskväll mellan 16.30-17.30, men vilken kväll är ännu inte spikat. Det kommer vara träning från första veckan i maj till sista veckan i september som det ser ut nu. Det kommer att bjudas in till ett föräldramöte innan träningarna drar igång. Vi återkommer så fort vi vet vilken dag som blir spikad, tror de har som plan att veta detta i slutet av mars månad.

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 mar 2025 Emilia Hill

    Hej! Såg att det kom ut en förfrågan om intresse för kommande säsong nu, med datumet torsdag 17 april, innebär det att träningarna kommer vara på torsdagar? Eller är träningsdag inte bestämd än? Min son vill vara med om det inte krockar med annan träning nämligen.
    Mvh Emilia

    Rapportera

    Rapportera