Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råda BK P13
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Råda BK P13.
P13
Följ oss för uppdateringarHej, lappen som Jon fick med skulle skrivas under med båda vårdnadshavare och lämnas in senast onsdag om Jon hade förstått det rätt. Jons pappa är ute i jobb under några dagar och kan inte skriva på förrens i slutet på veckan. Går det bra om den lämnas tills måndagens träning? Mvh Åsa
RapporteraHej Melvin Gustafsson har fått med sig Axel Årlids Råda tröja hem. Vi tar med den på Onsdag mvh Eleonore
RapporteraFinns det plats i nån bil för Oliver? Jag jobbar tyvärr och kan inte åka med…
RapporteraLove kan ej vara med på matchen på torsdag 12/5. Har ej fått kallelse så kan inte svara via den. /Ida
RapporteraBlev även kvar två st omärkta gröna rådatröjor efter träningen idag. De ligger i förrådet på Rådavallen. Ligger även en tröja märkt ”Friman” på ryggen i förrådet.
Rapportera
Hej,
Någon som fick med sig Axels gröna Rådatröja idag efter träningen? När han skulle gå hem fanns den inte kvar. Den är lätt att känna igen då det står Årlid på ryggen😄.
/Christian
Hej Åsa!
RapporteraDet går bra att lämna in lappen nästa måndag.