Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ryssby IF RIF Dam

Följ

RIF Dam

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tabell
Lag M V O F P
1 Husqvarna FF (D1) 5 3 2 0 11
2 Jönköpings Södra IF/Husqvarna FF (F17) 5 3 0 2 9
3 Hovshaga AIF (D3) 3 3 0 0 9
4 Växjö DFF (F17) 3 3 0 0 9
5 Räppe GOIF (D3) 3 3 0 0 9
6 Kristianstads DFF (F19) 3 2 1 0 7
7 IF Hallby FK (D4) 3 2 1 0 7
8 IFK Kalmar (F17) 3 2 0 1 6
9 Mariebo IK (D2) 4 1 2 1 5
10 Jönköpings Södra IF (D2) 5 1 2 2 5
11 IFK Värnamo Dam (D1) 2 1 1 0 4
12 Älmhults IF (D1) 3 1 1 1 4
13 Tingsryd United FC (D4) 2 1 1 0 4
14 Växjö DFF (F19) 3 1 1 1 4
15 Lagans AIK (D2) 3 1 1 1 4
16 Waggeryds IK (D3) 2 1 1 0 4
17 Runsten-Möckleby IF (D3) 3 1 1 1 4
18 Madesjö IF (D3) 3 1 1 1 4
19 Tingsryd United FC (D2) 1 1 0 0 3
20 Westbo United DFF (D3) 1 1 0 0 3
21 Mariebo IK (F17) 1 1 0 0 3
22 Torpa FF (D3) 1 1 0 0 3
23 Holsby SK (D3) 1 1 0 0 3
24 Linköpings FC (F17) 1 1 0 0 3
25 Mariebo IK (F16) 1 1 0 0 3
26 Norrahammars GIS (D4) 1 1 0 0 3
27 Team Södermöre (D4) 1 1 0 0 3
28 Ulricehamns IFK (D2) 1 1 0 0 3
29 MIF/HIF U (D4) 2 1 0 1 3
30 Team Södermöre (D2) 1 1 0 0 3
31 Västerviks damfotboll IF 1 1 0 0 3
32 Hestra/Grimsås (D4) 1 1 0 0 3
33 Tjust IF FF (D1) 2 1 0 1 3
34 Sandsbro AIK (D4) 1 1 0 0 3
35 Utsiktens BK (D2) 1 1 0 0 3
36 Växjö DFF (F17) 1 1 0 0 3
37 Tranås FF (D3) 1 1 0 0 3
38 Hovshaga AIF (D4) 1 1 0 0 3
39 Lindsdals IF (D3) 3 1 0 2 3
40 Växjö BK (D2) 3 1 0 2 3
41 Ekhagens IF (D4) 2 0 2 0 2
42 Emmaboda IS (D3) 2 0 2 0 2
43 Tabergs SK (D3) 2 0 2 0 2
44 Bankeryds SK (D3) 1 0 1 0 1
45 Ronneby BK (D3) 1 0 1 0 1
46 Emmaboda IS (D4) 1 0 1 0 1
47 Vederslöv-Dänningelanda IF (D4) 1 0 1 0 1
48 Tenhults IF (D4) 1 0 1 0 1
49 Hovslätts IK (D4) 1 0 1 0 1
50 Alingsås IF FF (EE) 1 0 1 0 1
51 IFÖ/Bromölla IF (D1) 1 0 1 0 1
52 Vimmerby IF (D2) 1 0 1 0 1
53 Vimmerby IF B (D4) 1 0 1 0 1
54 Hanaskogs IS (D3) 1 0 1 0 1
55 Alvesta GIF (D4) 1 0 1 0 1
56 Ljungby IF (D3) 1 0 1 0 1
57 Liatorp-Eneryda IF (D3) 1 0 1 0 1
58 Skillingaryds IS (D4) 2 0 1 1 1
59 RÅs LB (D3) 3 0 1 2 1
60 Bankeryds SK (D2) 2 0 1 1 1
61 Växjö BK (D3) 2 0 1 1 1
62 IFK Borgholm (D3) 2 0 1 1 1
63 Växjö DFF (F2008) 2 0 1 1 1
64 IF Eksjö Fotboll (D2) 0 0 0 0 0
65 Ljungby IF (D4) 0 0 0 0 0
66 IFK Kalmar (E1) 0 0 0 0 0
67 Ramdala IF (D3) 0 0 0 0 0
68 Husqvarna FF (F17) 0 0 0 0 0
69 IFK Karlshamn (D3) 0 0 0 0 0
70 Ryssby IF (D4) 0 0 0 0 0
71 Göteborgs DFF (D2) 0 0 0 0 0
72 FC Hessleholm (D2) 0 0 0 0 0
73 Malmö FF (F19) 0 0 0 0 0
74 Hjulsbro IK (D3) 0 0 0 0 0
75 Gripenbergs BK (D4) 0 0 0 0 0
76 IFK Kalmar (D3) 0 0 0 0 0
77 Linköping FC (F19) 0 0 0 0 0
78 Gällstads FK (D4) 0 0 0 0 0
79 Månsarps IF (D4) 0 0 0 0 0
80 Mullsjö IF (D3) 0 0 0 0 0
81 Skultorps IF (D2) 0 0 0 0 0
82 Eskilsminne IF (F17) 0 0 0 0 0
83 Eskilsminne IF (F16) 0 0 0 0 0
84 IFK Norrköping FK (F17) 0 0 0 0 0
85 Sunnerbo Dam (D4) 0 0 0 0 0
86 Ekets GoIF 0 0 0 0 0
87 Frödinge-Brantestad SK (D4) 0 0 0 0 0
88 Hultsfreds FK (D4) 0 0 0 0 0
89 Smedby AIS (D1) 0 0 0 0 0
90 IFK Påryd (D4) 0 0 0 0 0
91 Bäckebo GOIF (D4) 0 0 0 0 0
92 Skövde KIK (D3) 0 0 0 0 0
93 Landsbro IF FK (D4) 0 0 0 0 0
94 HIF/MIF (D4) 0 0 0 0 0
95 Asarums IF FK (D3) 0 0 0 0 0
96 Ronneby BK Damer div.3 0 0 0 0 0
97 Ingelstads IK B 0 0 0 0 0
98 IFK Grimslöv /Vislanda IF 0 0 0 0 0
99 Lörby IF (D3) 0 0 0 0 0
100 Smedby/Trekanten (D3) 0 0 0 0 0
101 IF Linné (D4) 0 0 0 0 0
102 Rottne IF (D4) 0 0 0 0 0
103 Ingelstads IK (D4) 0 0 0 0 0
104 IFK Grimslöv (D4) 0 0 0 0 0
105 IFK Lammhult (D4) 0 0 0 0 0
106 Bröndby (F19 DK) 0 0 0 0 0
107 Västra Karups IF (D2) 0 0 0 0 0
108 Räppe GOIF B (D4) 0 0 0 0 0
109 Tabergs SK B (D4) 0 0 0 0 0
110 Tranås FF (F16) 0 0 0 0 0
111 Jönköpings Södra IF/Husqvarna FF (F17) 0 0 0 0 0
112 Lommaryds IF (D4) 0 0 0 0 0
113 Glömminge-Algutsrums IF (D3) 0 0 0 0 0
114 Habo IF (D4) 0 0 0 0 0
115 Ölmstads IS (D4) 0 0 0 0 0
116 IF Haga (D4) 0 0 0 0 0
117 Nässjö FF (D4) 0 0 0 0 0
118 Högsby IK (D4) 0 0 0 0 0
119 Kristianopels GoIF (D3) 0 0 0 0 0
120 Mörbylånga GOIF (D4) 0 0 0 0 0
121 Mjölby AI FF (F2008) 0 0 0 0 0
122 FC Vetlanda Dam (F16) 0 0 0 0 0
123 Borens IK (D3) 0 0 0 0 0
124 Tjust IF FF (D4) 0 0 0 0 0
125 BoIF (D4) 0 0 0 0 0
126 Tjust IF FF B (D4) 0 0 0 0 0
127 IF Elfsborg F16, Flickor Div 3 Västergötland 2024 0 0 0 0 0
128 Mariebo IK F08 (2) 0 0 0 0 0
129 Mariebo IK F07 0 0 0 0 0
130 FC Lagan 0 0 0 0 0
131 IFK Värnamo (F16) 0 0 0 0 0
132 IF Haga (F15) 0 0 0 0 0
133 Ljungby IF (F15) 0 0 0 0 0
134 Ekhagens IF (F15) 0 0 0 0 0
135 Smålandsstenars GOIF (F15) 0 0 0 0 0
136 Växjö BK (F15) 0 0 0 0 0
137 Nässjö FF (F16) 0 0 0 0 0
138 Hultsjö/Vrigstad (D4) 0 0 0 0 0
139 RÅsLB (F15) 0 0 0 0 0
140 Mullsjö IF (F15) 0 0 0 0 0
141 Waggeryds IK (F15) 0 0 0 0 0
142 Mönsterås GOIF 0 0 0 0 0
143 IFKO/RBK 0 0 0 0 0
144 IFK Borgholm (9-m) 0 0 0 0 0
145 Kronängs IF (D4) 0 0 0 0 0
146 Holsby SK (D4) 0 0 0 0 0
147 FC Vetlanda Dam (D4) 0 0 0 0 0
148 Sjöstaden DFF Karlskrona (F17) 1 0 0 1 0
149 IFK Karlshamn (D2) 1 0 0 1 0
150 Ölmstads IS (D3) 1 0 0 1 0
151 Kalmar Södra/Hossmo (D3) 2 0 0 2 0
152 Sjöstaden DFF Karlskrona (D2) 1 0 0 1 0
153 Edenryds IF Damer (D4) 1 0 0 1 0
154 Hovmantorps GoIF (D4) 1 0 0 1 0
155 FC Vetlanda Dam (D3) 2 0 0 2 0
156 Färjestadens GOIF (D2) 1 0 0 1 0
157 IS Halmia (D1) 1 0 0 1 0
158 IK Frisco (D2) 1 0 0 1 0
159 Smedby/Trekanten (D3) 1 0 0 1 0
160 Västerviks damfotboll IF B (D4) 1 0 0 1 0
161 Mariebo IK/IF Haga B (D4) 1 0 0 1 0
162 Kalmar AIK FK (D4) 1 0 0 1 0
163 Forserums IF (D4) 1 0 0 1 0
164 Rydaholms GoIF (D4) 1 0 0 1 0
165 Jönköpings Södra IF (F16) 1 0 0 1 0
166 Västerviks damfotboll IF (D3) 1 0 0 1 0
167 IFK Osby (D3) 1 0 0 1 0
168 Skultorps IF 1 0 0 1 0
169 Sjötofta/Nittorp/Limmared (D5) 1 0 0 1 0
170 Ulricehamns IFK (F17) 1 0 0 1 0
171 Bors SK (D4) 1 0 0 1 0
172 Rosenfors IK (D4) 1 0 0 1 0
173 Herrestads AIF (F17) 1 0 0 1 0

Match

Ryssby IF (D4)

Lagan Turf Arena 1, Lagan
3 mars 2024
16:00

Räppe GOIF B (D4)

Samling
Samlingstid: 14:45
Samlingsinfo: Samåkning från Ryssby 14.30