Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Latorps IF P11/12 (födda 2012/2013)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Latorps IF P11/12 (födda 2012/2013).
P11/12 (födda 2012/2013)
Följ oss för uppdateringar
Som vi tidigare informerat om så slutar jag (Patrik) och Linda som ledare för grabbarna nu när serien är färdigspelad. Matte blir kvar som ledare och en sammanslagning med Lekeberg IF kommer att ske. Vi börjar med några veckor uppehåll i väntan på att de sista pusselbitarna ska läggas i det nya upplägget. Matte kommer med mer information när det närmar sig att återuppta träningarna.
Jag och Linda tackar för oss efter många, mestadels roliga år. Vi kommer självklart sakna laget och matcherna, men det är dags att gå vidare, och lämna över till nån/några med mer tid att ge laget, så killarna kan fortsätta utvecklas och få kontunitet i träningen. Jag tror att fusionen med Lekeberg kommer bli riktigt bra.
Mvh Ledarna
Tack för allt Patrik och Linda 💐. Ni kommer att vara saknade av våra grabbar men allt har sin tid.
RapporteraRapportera
Stort tack till er båda!!!🙏🙏👍
RapporteraRapportera
Tusen tack Patrik och Linda! Ni har gjort ett kanonjobb och vi har varit så glada att ni har varit ledare för grabbarna! Blir spännande med en sammanslagning, vi ser fram emot våren! Hälsningar Axels föräldrar
RapporteraRapportera
Stort tack Patrik o Linda - grymt vad mycket ni gjort för grabbarna under alla dessa år❤️
RapporteraRapportera
Stort tack Patrik och Linda!! 🙏❤️
RapporteraRapportera
Stort tack för de här åren och ert engagemang för laget! Ni har alltid bidragit med pepp och positiva ord från sidlinjen👌
RapporteraRapportera
Tack för allt ni lärt barnen ❤️⚽
RapporteraRapportera
Stort tack för allt erat engagemang!
RapporteraRapportera
Laget avslutade säsongen med två oavgjorda resultat, men när vi nu summerar säsongen så blir det med två förluster.
RapporteraTvå förluster som innebär ett driv och engagemang av två ledare som satsat så mycket för detta lag. Ni kommer att vara saknade i allt som ni har gjort.
Lycka till på er framtida resa!
Rapportera
Vi tackar för stort engagemang, glädje, pepp och skjuts och för att ni följt laget från barndom till ungdom. När även vi nu lämnar föreningen så är det efter många bra år!
RapporteraRapportera