Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Zenith P-13 Innebandy
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IK Zenith P-13 Innebandy.
P-13 Innebandy
Följ oss för uppdateringar
Varmt välkommen till föräldramöte som planeras att genomföras den 9:e december kl 17:00. Tanken är att barnen ska köra sin ordinarie träning i hallen medan vi föräldrar parallellt träffas på våning 2 i Björlanda Hallen. Vi tränare kommer att dela upp oss så att vi har åtminstone två tränare tillsammans med barnen.
Det är viktigt att alla föräldrar dyker upp för att vi ska kunna få ett ansikte på varandra och samtidigt få diskutera igenom upplägg och framtid! Se nu till att boka in och prioritera detta!
Väl mött!
Vänligen
Tränarstaben genom Jocke
Tjenare
RapporteraEn fråga om föräldramötet..har grabbarna träning samtidigt som mötet eller är det ingen träning då?
Rapportera
Vi tränar samtidigt!
RapporteraVi tränare delar upp oss.
Rapportera