Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skellefteå Cheerleading Opals
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Skellefteå Cheerleading Opals.
Opals
Följ oss för uppdateringar
Hoppas alla har ett trevligt höstlov från träningarna😊 Nu efter lovet kommer vi att fortsätta lära ut den sista delen av storms program. Därför har vi några extra viktiga träningar framför oss.
Första träningen efter lovet (torsdagen den 10/11) kommer vi få besök av Ida och Emma Lindberg som kommer att lära ut storms dans, vilket jag hoppas alla är taggade på😱
Lördagen nästa vecka (den 12/11) har vi även bokat in en extraträning mellan 10.00-12.00. Då kommer vi tränare att lära ut den sista delen av programmet, så hoppas att alla har möjlighet att delta. Ifall erat barn ej kan närvara får ni gärna höra av er till oss tränare🙌
Hej! Kul med lite extra tid för träning. Men jag skulle uppskatta vid dessa tillfällen att kalendern uppdaterades också.
RapporteraTrevlig helg o fortsatt lov
Rapportera