Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ödåkra IF

Följ

Ödåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Ödåkra IF
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 18:00

      Helsingborgs IF blå (hemma) P-2011


      20:00
    • 19:00

      Vikens IK (hemma) Junior


      21:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Match P-2010


      11:30
    • 13:00

      IK Wormo (borta) P-2006


      15:00
    • 13:30

      Hittarps IK röd (borta) P-2011


      14:30
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning PF-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning PF-2013-2014


      11:30
    • 12:30

      Jonstorps IF FK (borta) P-2009


      14:30
    • 14:00

      Fortuna FF (hemma) Senior


      16:00
    • 15:00

      Perstorp Bälinge IK blå (hemma) P-2007


      17:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:15

      Kullavägens BK (borta) Senior


      21:15
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 18:30

      Skäldervikens IF (borta) P-2007


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Match mot eskilsminne P-2010


      11:30
    • 14:00

      Klippans FF (hemma) P-2006


      16:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning PF-2015


      10:00
    • 09:20

      Kågeröds BOIF P14 (hemma) PF-2013-2014


      11:15
    • 10:30

      Allerums GIF (hemma) P-2011


      11:30
    • 11:00

      Ängelholms FF röd (borta) P-2011


      12:00
    • 11:00

      Helsingborg Östra IF 2 (hemma) P-2009


      13:00
    • 12:00

      Hittarps IK röd (borta) P-2007


      14:00
    • 14:00

      Västra Karups IF (borta) Senior


      16:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:00

      Höganäs BK (hemma) Senior


      21:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 18:00

      Vejby IF blå (hemma) P-2009


      20:00
    • 19:00

      Jonstorps IF FK (borta) Junior


      21:00
    • 19:00

      Styrelsemöte Ödåkra IF


      21:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Match mot råå P-2010


      18:45
  • 19Lör
    • 10:00

      Ekets GoIF röd (borta) P-2006


      12:00
    • 14:00

      Bollkalle P-2011


      16:30
    • 14:00

      Glumslövs FF (hemma) Senior


      16:00
    • 14:00

      Båstads GIF svart (borta) P-2009


      16:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning PF-2015


      10:00
    • 09:20

      Vikens IK P14 (hemma) PF-2013-2014


      11:15
    • 10:00

      Hyllinge GIF (borta) P-2011


      11:00
      Hyllinge IP B-plan 5-manna
      Serie: P9 Nordvästra C2, höst
      Samlingsinfo: Hyllinge IP
      Samlingstid: 09:20
      Anteckning: Match mot Hyllinge GIF
      Kom ombytta med benskydd och vattenflaska.
      Observera att vi inte vet hur Hyllinge hanterar covid-19, vi utgår från att det är samma restriktioner som på Tofta
      Resultat och referat
    • 15:00

      Bjuvstorps FF/Billesholms GIF svart (hemma) P-2007


      17:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:00

      Ekets GoIF (borta) Senior


      21:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 19:00

      Laholms FK (hemma) Junior


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Lagaktivitet med övernattning P-2007


      00:00
    • 17:30

      Match mot Hittarps IK P-2010


      18:45
  • 26Lör
    • 00:00

      Lagaktivitet med övernattning P-2007


      12:00
    • 10:00

      Ödåkra F9 (hemma) F-2010-2012


      11:00
    • 11:00

      Helsingborgs AIS (borta) Junior


      13:00
    • 13:00

      IK Wormo (borta) Senior


      15:00
    • 14:00

      Eskilsminne IF (hemma) P-2006


      16:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning PF-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning PF-2013-2014


      11:30
    • 10:00

      Västra Karups IF/Förslövs IF/Grevie GIK/Torekovs IK (borta) P-2007


      12:00
    • 10:00

      Strövelstorps GoIF röd (hemma) P-2011


      11:00
    • 10:30

      Föräldramöte 2013 PF-2013-2014


      11:00
    • 11:00

      Allerums GIF (hemma) P-2009


      13:00
    • 11:30

      Råå IF blåvit (hemma) P-2011


      12:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 17:30

      Match mot höganäs P-2010


      18:45