Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gånghester SK Öppen träning
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Gånghester SK Öppen träning.
Öppen träning
Följ oss för uppdateringar
Tack till alla er 35 st som kom på den första öppna träningen. Utan er skulle det blivit en lång o tråkig träning!
Vi tar gärna emot förslag på vad ni vill utveckla individuellt så skapar vi förutsättningar till detta.
Mvh
Christopher o Fredrik
Vilken roligt träning =) Tack Christoffer och Fredrik.
RapporteraRapportera
Tackar för en rolig träning , en fråga hur funkar det med målvaktsträning ? Vet att min son född 11 och fler andra hade hoppats på att få målvaktsträna idag , men blev inte tillfrågade, är det nåt dom själva ska säga till ?
RapporteraRapportera
Hej
RapporteraMålvakter förflyttades upp till konstgräset efter uppvärmning. Vi uppfattade inte att det var några andra än de som följde med Kjell-Åke till konstgräset.
Vi kommer att vara med uppmärksammade på kommande träningar. Vi kommer även att utvärdera träningarna o komma med förtydligande i vissa fall. Mvh Christopher
Rapportera
Riktigt bra träning förstod jag ,bra initiativ👍👍
RapporteraRapportera