Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om OK Renen
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från OK Renen.
OK Renen
Följ oss för uppdateringar
Den 26 - 27 september kommer vi att arrangera DM lång och Stafett på Brändön.
Efter att ha blivit tvingade att ställa in på grund av avsaknad av tävlingsledare så behöver vi nu kraftsamla för att kunna genomföra tävlingarna som är viktiga för orienteringen i Norrbotten då det är en del av distriktets DM tävlingar! Jag har tagit på mig att vara tävlingsledare för tävlingarna och behöver nu verkligen DIN hjälp för att få ihop detta.
Vi hade ett tävlingsmöte igår kväll och några roller blev där tillsatta men tyvärr var vi ett väldigt litet gäng tappra Renar på mötet. Nu vill jag att du går in i filen (länk nedan) och skriver in vad du kan hjälpa till med.
Det kan vara så att någon av de funktionsansvariga redan har hunnit höra av sig till dig men kolla gärna så att ditt namn är med i listan.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VIXgxYw82u4nCky0a51Qw7EtzD4gTSjV/edit?usp=sharing&ouid=113359788743414986348&rtpof=true&sd=true
Har du frågor eller undrar över något hör gärna av dig till mig via mail mariaobjorn@gmail.com eller telefon 070-680 26 29.
Hälsningar
Maria Svanberg, tävlingsledare DM
| Skogsmästarna LTU-orientering | 14 sep, 16:00 |
| Skogskul Träning | 15 sep, 18:00 |
| Skogsteknik Träning | 15 sep, 18:00 |
| Skogsmästarna Träning | 15 sep, 18:00 |
| Skogskottarna Träning | 15 sep, 18:00 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera