Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öja FF

Följ

Öja FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Perikles 50 år Öja FF


      12:00
    • 09:45

      sammandrag Köpingebro P-16/17/18


      11:45
    • 10:30

      Kvarnby IK röd (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      SoGK Charlo (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      IFK Simrishamn blå (hemma) P-14/15


      13:00
    • 11:00

      VEO A-laget Ledare


      18:00
    • 13:00

      Södra Sandby IF (borta) A-Laget


      15:00
    • 18:00

      Perikles 50 år Öja FF


      18:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Perikles A-Laget


      12:00
    • 10:00

      Sport o GK Charlo (hemma) P-13


      11:00
    • 11:00

      Oxie SK (hemma) Future


      13:00
    • 11:15

      Bortamatch Simrishamn P-16/17/18


      13:15
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-14/15


      19:00
    • 17:30

      Öja Padboll Liga A-Laget


      18:30
    • 17:30

      Öja Padbol Liga P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
    • 18:30

      Träning Future


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-14/15


      19:00
    • 18:00

      Gärsnäs AIS (borta) P-13


      19:00
    • 19:00

      Skurups AIF/Rydsgårds AIF (hemma) P-09


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 18:30

      Sjöbo IF (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      IFK Simrishamn svart (borta) P-12


      20:30
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:00

      VEO A-laget Ledare


      21:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Lövestads IF (borta) P-13


      19:15
    • 19:00

      Ystads IF FF (hemma) A-Laget


      21:00
  • 12Ons
    • 00:00

      Malmö City FC gul (hemma) P-09


      02:00
    • 17:30

      Träning P-14/15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Future


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning P-16/17/18


      12:00
    • 10:30

      Österlen FF (borta) P-13


      11:30
    • 13:00

      BK Höllviken blå (borta) P-09


      15:00
  • 16Sön
    • 09:00

      Träning Boll & Lek


      10:00
    • 10:00

      Tomelilla IF (borta) P-14/15


      12:00
    • 10:00

      Träning P-16/17/18


      11:00
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) Future


      13:00
    • 11:00

      Match mot Charlo P-16/17/18


      12:00
    • 11:00

      Wollsjö AIF (hemma) P-12


      13:00
    • 15:00

      Svedala IF (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Bilbingo Öja FF


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 09:00

      Öja Talang Öja FF


      00:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Målvaktscoachen Öja FF


      19:30
  • 19Ons
    • Heldag

      Öja Talang Öja FF

    • 16:00

      VEO A-laget Ledare


      21:00
    • 18:30

      Träning Future


      20:00
    • 19:00

      Staffanstorp United FC (borta) A-Laget


      21:00
    • 19:00

      Gärsnäs AIS (hemma) P-09


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Ifö-Gerberit Cup 28-30 juni 2024 Bromölla P-12


      00:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-16/17/18


      19:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Ifö-Gerberit Cup 28-30 juni 2024 Bromölla P-12

  • 29Lör
    • Heldag

      Ifö-Gerberit Cup 28-30 juni 2024 Bromölla P-12

    • 08:00

      Lomma sommar Cup P-13


      16:00
    • 10:00

      Loppis i Johans Lada och Öjaboden Öja FF


      12:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Ifö-Gerberit Cup 28-30 juni 2024 Bromölla P-12


      15:00
    • 10:00

      Träning P-16/17/18


      11:00
    • 16:00

      Bilbingo Öja FF


      19:00