Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öja FF

Följ

Öja FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 00:00

      Future cup P-09


      16:00
    • 11:00

      Träning A-Laget


      12:30
    • 11:00

      Träning Future


      12:30
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P-14/15


      19:00
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
    • 18:30

      Träning Future


      20:00
      Björkvallen
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Informationsmöte IFÖ cup P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16/17/18


      19:00
    • 20:00

      Boxningspass P-09


      21:00
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-16/17/18


      19:00
    • 18:30

      Träning A-Laget


      19:30
    • 18:30

      Träning Future


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Klagstorps IF (hemma) P-09


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 11:00

      Dalby GIF vit (hemma) P-14/15


      13:00
    • 15:00

      Staffanstorp United FC (hemma) A-Laget


      17:00
    • 16:00

      Hyllie IK 2 (borta) Future


      18:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning Boll & Lek


      10:00
    • 10:00

      Träning P-16/17/18


      11:00
    • 11:00

      Match P-16/17/18


      12:00
    • 11:00

      Köpingebro IF/Liga 06 IF (hemma) P-12


      13:00
    • 16:15

      FC Rosengård 1917 2 (borta) P-09


      18:15
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P-14/15


      19:00
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
    • 18:30

      Träning Future


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Rörums SK (borta) Future


      20:45
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-Laget


      19:30
    • 18:30

      Träning Future


      20:00
    • 18:45

      Limhamns FF (hemma) P-09


      20:45
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 11:00

      Klågerups GoIF (hemma) Future


      13:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning Boll & Lek


      10:00
    • 10:00

      Träning P-16/17/18


      11:00
    • 10:30

      Brösarps IF (borta) P-13


      11:30
    • 11:00

      IFK Klagshamn (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      IFK Simrishamn blå (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      IFK Simrishamn blå (borta) P-14/15


      15:00
    • 14:00

      Bjärnums GoIF (borta) A-Laget


      16:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Styrelsemöte Öja FF


      20:00
    • 18:30

      Målvaktscoachen Öja FF


      19:30
    • 18:30

      Träning A-Laget


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-Laget


      19:30
    • 18:30

      Träning Future


      20:00
    • 18:45

      Oxie SK vit (hemma) P-09


      20:45
  • 26Fre
    • 19:00

      Hörby FF (hemma) A-Laget


      21:00
  • 27Lör
    • 10:00

      Loppis i Johans Lada och Öjaboden Öja FF


      12:00
    • 10:00

      Bortamatch Charlo P-16/17/18


      12:00
    • 11:00

      Sjöbo IF (hemma) P-14/15


      13:00
    • 15:00

      FC Trelleborg röd (borta) P-09


      17:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30