Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öja FF

Följ

Öja FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 10:00

      Tomelilla IF (hemma) P-13


      11:00
    • 11:00

      IFK Osby (hemma) J-Truppen


      13:00
    • 11:00

      LEV 06 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Tomelilla IF blå (borta) P-12


      13:30
    • 11:30

      Tomelilla IF (borta) P-14/15


      13:30
  • 2Mån
    v.18
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Sjöbo IF (hemma) P-09


      20:00
    • 18:15

      Träning Senior


      19:45
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning Senior


      19:45
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Österlen FF (hemma) P-13


      11:00
    • 11:00

      Brösarps IF (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      Skurups AIF grön (hemma) P-12


      15:00
    • 15:45

      MFF vs Mjällby P-13


      20:00
    • 16:00

      Gärsnäs AIS (hemma) Senior


      18:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning Boll & Lek


      10:00
    • 10:00

      Sjöbo IF (borta) P-13


      11:00
    • 11:00

      Janstorps AIF (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Brösarps IF/KAIF/SIF (hemma) P-09


      14:00
  • 9Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning Senior


      19:45
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning Senior


      19:45
    • 18:30

      Styrelsemöte Öja FF


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 19:00

      Tomelilla IF (borta) Senior


      21:00
  • 14Lör
    • 10:00

      SoGK Charlo vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Ystads IF FF (hemma) P-13


      11:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning Boll & Lek


      10:00
    • 10:00

      IFK Ystad FK (borta) P-13


      11:00
    • 11:00

      IFK Simrishamn (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Köpingebro IF/Liga 06 IF (borta) P-12


      15:00
    • 14:00

      Stehags AIF (hemma) J-Truppen


      16:00
  • 16Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning Senior


      19:45
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-14/15


      18:45
    • 18:00

      Hämta loppis Senior


      21:00
    • 18:00

      Träning J-Truppen


      19:30
    • 18:00

      IFK Ystad FK (hemma) P-10


      20:00
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Lunnarps BK (hemma) Senior


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:00

      Sjöbo IF (borta) P-09


      20:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Skurups AIF (borta) P-13


      11:00
    • 10:30

      Träning Senior


      12:00
    • 11:00

      IFK Ystad FK blå (hemma) P-12


      13:00
    • 13:15

      IFK Knislinge (borta) J-Truppen


      15:15
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning Boll & Lek


      10:00
    • 10:00

      Rydsgård/Skivarp (hemma) P-13


      11:00
    • 11:00

      IFK Simrishamn vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Simrishamn (hemma) P-14/15


      13:00
  • 23Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning Senior


      19:45
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-14/15


      18:45
    • 18:00

      Träning J-Truppen


      19:30
    • 18:30

      Spjutstorps IF vit (borta) P-10


      20:30
    • 19:00

      Veberöds AIF (hemma) Senior


      21:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Spjutstorps IF (borta) P-13


      18:30
    • 18:15

      Träning Senior


      19:45
  • 26Tor
  • 27Fre
    • Heldag

      Åhus cup P-12

    • 19:00

      Sankt Olofs IF (hemma) Senior


      21:00
  • 28Lör
    • 10:00

      LOPPIS I ÖJABODEN OCH JOHANS LADA Öja FF


      12:00
    • 18:00

      Mat + Champions League-final Senior


      23:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning Senior


      19:45
  • 31Tis
    • 09:00

      Bladlusens fotbollsturnering Öja FF


      13:00
    • 17:30

      Träning P-14/15


      18:45
    • 18:00

      Träning J-Truppen


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Tomelilla IF (borta) Senior


      21:00