Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ödåkra IF

Följ

Ödåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Ödåkra IF
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 18:00

      Helsingborgs IF blå (hemma) P-2011


      20:00
    • 19:00

      Vikens IK (hemma) Junior


      21:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Match P-2010


      11:30
    • 13:00

      IK Wormo (borta) P-2006


      15:00
    • 13:30

      Hittarps IK röd (borta) P-2011


      14:30
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning PF-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning PF-2013-2014


      11:30
    • 12:30

      Jonstorps IF FK (borta) P-2009


      14:30
    • 14:00

      Fortuna FF (hemma) Senior


      16:00
    • 15:00

      Perstorp Bälinge IK blå (hemma) P-2007


      17:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:15

      Kullavägens BK (borta) Senior


      21:15
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 18:30

      Skäldervikens IF (borta) P-2007


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Match mot eskilsminne P-2010


      11:30
    • 14:00

      Klippans FF (hemma) P-2006


      16:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning PF-2015


      10:00
    • 09:20

      Kågeröds BOIF P14 (hemma) PF-2013-2014


      11:15
    • 10:30

      Allerums GIF (hemma) P-2011


      11:30
    • 11:00

      Ängelholms FF röd (borta) P-2011


      12:00
    • 11:00

      Helsingborg Östra IF 2 (hemma) P-2009


      13:00
    • 12:00

      Hittarps IK röd (borta) P-2007


      14:00
    • 14:00

      Västra Karups IF (borta) Senior


      16:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:00

      Höganäs BK (hemma) Senior


      21:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 18:00

      Vejby IF blå (hemma) P-2009


      20:00
    • 19:00

      Jonstorps IF FK (borta) Junior


      21:00
    • 19:00

      Styrelsemöte Ödåkra IF


      21:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Match mot råå P-2010


      18:45
  • 19Lör
    • 10:00

      Ekets GoIF röd (borta) P-2006


      12:00
    • 14:00

      Bollkalle P-2011


      16:30
    • 14:00

      Glumslövs FF (hemma) Senior


      16:00
    • 14:00

      Båstads GIF svart (borta) P-2009


      16:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning PF-2015


      10:00
    • 09:20

      Vikens IK P14 (hemma) PF-2013-2014


      11:15
      Tofta - gräs
      Serie: Träningsmatcher
      Samlingstid: 09:20
      Anteckning: Match på Tofta mot Vikens IK
      På söndag 20/9 möter vi Viken. Matcherna börjar kl 10.00 på Tofta i Ödåkra.
      Vi kommer dela upp oss i två lag och spela på två planer samtidigt.
      OBS, ni måste klicka i och anmäla er så ni inte bara dyker upp när det match.
      Samling 0920 vid omklädningsrummen för ombyte till matchkläderna.
      Men glöm inte benskydd, skor, vattenflaska och det glada kämpa humöret!
      Pga Corona och andra matcher på Tofta så gäller bara en vuxen per barn.
      Hälsningar Ledarna
      Resultat och referat
    • 10:00

      Hyllinge GIF (borta) P-2011


      11:00
    • 15:00

      Bjuvstorps FF/Billesholms GIF svart (hemma) P-2007


      17:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:00

      Ekets GoIF (borta) Senior


      21:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 19:00

      Laholms FK (hemma) Junior


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Lagaktivitet med övernattning P-2007


      00:00
    • 17:30

      Match mot Hittarps IK P-2010


      18:45
  • 26Lör
    • 00:00

      Lagaktivitet med övernattning P-2007


      12:00
    • 10:00

      Ödåkra F9 (hemma) F-2010-2012


      11:00
    • 11:00

      Helsingborgs AIS (borta) Junior


      13:00
    • 13:00

      IK Wormo (borta) Senior


      15:00
    • 14:00

      Eskilsminne IF (hemma) P-2006


      16:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning PF-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning PF-2013-2014


      11:30
    • 10:00

      Västra Karups IF/Förslövs IF/Grevie GIK/Torekovs IK (borta) P-2007


      12:00
    • 10:00

      Strövelstorps GoIF röd (hemma) P-2011


      11:00
    • 10:30

      Föräldramöte 2013 PF-2013-2014


      11:00
    • 11:00

      Allerums GIF (hemma) P-2009


      13:00
    • 11:30

      Råå IF blåvit (hemma) P-2011


      12:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 17:30

      Match mot höganäs P-2010


      18:45