Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrtälje Basket

Följ

Norrtälje Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Norrtälje Basket
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 12:30

      Vallentuna (borta) PU15


      13:30
    • 14:30

      Fryshuset Sjöstaden (hemma) U13


      15:30
    • 16:00

      IK Hephata (hemma) HU19-Herr


      17:00
    • 17:45

      Tyresö Basket (hemma) Dam


      19:15
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:15

      Träning P13-14


      18:30
    • 18:30

      Träning F09-10


      19:45
    • 19:15

      Föräldrarmöte Göteborgscupen F09-10


      20:10
    • 20:00

      Träning HU19-Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning PU15


      21:55
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F09-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P13-14


      18:30
    • 18:15

      Träning PU15


      19:30
    • 18:15

      Föräldrarmöte - Göteborgs basketfestival PU15


      19:15
    • 19:30

      Träning HU19-Herr


      22:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:30

      Järva Basket (borta) U13


      11:30
    • 12:00

      Järva Basket (borta) F09-10


      14:00
    • 12:15

      Tureberg (borta) PU15


      13:15
    • 12:15

      Hammarby City -07 (borta) HU19-Herr


      14:15
    • 13:10

      Duvbo (borta) P13-14


      15:10
    • 14:00

      FUBB Svart (hemma) P13-14


      16:00
  • 11Sön
    • 11:30

      Vision Generation Boll Idrottsförening (hemma) F13-14


      12:30
    • 13:10

      KFUM Central Basket (hemma) F13-14


      14:10
    • 16:30

      Viby Vit (borta) U13


      17:30
    • 16:45

      Täby Bullcats (borta) HU19-Herr


      17:45
    • 17:30

      Duvbo IK (borta) Dam


      19:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:15

      Träning P13-14


      18:30
      Rodengymnasiet
    • 18:30

      Träning F09-10


      19:45
    • 20:00

      Träning HU19-Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning PU15


      21:55
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 17:00

      Tyresö Basket (borta) HU19-Herr


      19:00
  • 18Sön
    • 11:00

      KFUM Östersund (borta) PU15


      12:00
    • 13:00

      Alvik gul (hemma) F09-10


      15:00
    • 14:30

      Åkersberga Basket (hemma) U13


      15:30
    • 16:00

      Odysseas Basket (hemma) HU19-Herr


      18:00
    • 17:45

      Vision Generation Boll Idrottsförening (hemma) Dam


      19:15
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning U13


      19:30
  • 29Tor