Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrtälje Basket

Följ

Norrtälje Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Norrtälje Basket
Välj lag

Januari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 18:30

      Träning F09-10


      19:45
    • 20:00

      Träning HU19-Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning PU15


      21:55
  • 10Ons
    • 18:00

      Träning U13


      19:30
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F09-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P13-14


      18:30
    • 18:15

      Träning PU15


      19:30
    • 18:30

      Planering våren + värderingar HU19 HU19-Herr


      19:30
    • 19:30

      Träning HU19-Herr


      22:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 13:45

      Järfälla Blå (borta) PU15


      14:45
  • 14Sön
    • 13:00

      Central Östermalm 2 (hemma) U13


      14:00
    • 14:30

      Tureberg (hemma) F09-10


      16:30
    • 16:00

      Hammarby Basket Vit (hemma) HU19-Herr


      17:00
    • 16:15

      Alvik Basket (borta) Dam


      17:45
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 13:00

      Sigtuna 2 (hemma) F09-10


      15:00
    • 14:30

      Täby Röd (hemma) U13


      15:30
    • 16:00

      Sloga (hemma) HU19-Herr


      17:00
    • 17:45

      Kungsholmen NY (hemma) HU19-Herr


      18:45
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Föräldramöte U13


      18:30
    • 17:30

      Träning P13-14


      18:30
    • 18:30

      Träning F09-10


      19:45
    • 20:00

      Träning HU19-Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning PU15


      21:55
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F09-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P13-14


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte P13-14


      18:30
    • 18:15

      Träning PU15


      19:30
    • 19:30

      Träning HU19-Herr


      22:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:30

      Blackeberg svart (borta) F09-10


      12:30
    • 12:00

      Sloga (borta) PU15


      13:00
    • 12:30

      Viby Vit (borta) U13


      13:30
    • 15:15

      Enköpings Basket (borta) Dam


      16:45
    • 15:15

      Alvik Västerled (borta) HU19-Herr


      16:15
  • 28Sön
    • 10:40

      Akropol BBK (hemma) F13-14


      11:40
    • 11:30

      Täby Basket (hemma) F13-14


      12:30
    • 12:00

      Hammarby Basket Vit (borta) HU19-Herr


      13:00
    • 12:20

      Vision Generation Boll Idrottsförening (hemma) F13-14


      13:20
    • 13:10

      Vision Generation Boll Idrottsförening (hemma) P13-14


      14:10
    • 13:10

      Vision Generation Boll Idrottsförening (hemma) P13-14


      15:10
    • 14:00

      KFUM Lidingö Basket (hemma) P13-14


      15:00
    • 14:00

      Lidingö Leoparder Vit (borta) P13-14


      16:00
    • 14:50

      Duvbo IK (hemma) P13-14


      15:50
    • 14:50

      Duvbo (hemma) P13-14


      16:50
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
  • 31Ons