Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrtälje Basket

Följ

Norrtälje Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Norrtälje Basket
Välj lag

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning PU15


      18:30
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 18:00

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F09-10


      18:15
    • 17:00

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P13-14


      18:30
    • 18:15

      Träning PU15


      19:30
    • 18:30

      Spelar och föräldramöte HU19-herr HU19-Herr


      19:30
    • 19:30

      Träning HU19-Herr


      22:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning PU15


      18:30
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 12:00

      Fryshuset Sjöstaden (borta) U13


      13:00
    • 13:30

      Enköpings Basket (hemma) Dam


      15:00
    • 15:15

      Huddinge MGL (hemma) HU19-Herr


      16:15
    • 18:15

      Vallentuna (borta) PU15


      19:15
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning PU15


      18:30
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 11:10

      Åkersberga Basket (hemma) P13-14


      12:10
    • 11:10

      Åkersberga (borta) P13-14


      13:10
    • 12:00

      KFUM Lidingö Basket (hemma) P13-14


      13:00
    • 12:00

      Lidingö Leoparder Vit (hemma) P13-14


      14:00
    • 13:00

      Järva Basket (hemma) F09-10


      15:00
    • 14:30

      Järva Basket (hemma) U13


      15:30
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F09-10


      18:15
    • 17:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:15

      Träning PU15


      19:30
    • 19:30

      Träning HU19-Herr


      22:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning PU15


      18:30
  • 25Lör
    • 10:15

      Åkersberga Basket (borta) U13


      11:15
    • 12:00

      KFUM Örebro (borta) PU15


      13:00
    • 15:15

      Tyresö Basket (borta) Dam


      16:45
  • 26Sön
    • 12:45

      Alvik gul (borta) F09-10


      14:45
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 30Tor