Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrtälje Basket

Följ

Norrtälje Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Norrtälje Basket
Välj lag

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 10:30

      Spånga Blå (borta) U13


      11:30
    • 15:15

      Hammarby City -07 (hemma) HU19-Herr


      17:15
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning Dam


      18:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning PU15


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 7Lör
    • 10:45

      Tureberg (borta) F09-10


      12:45
    • 12:15

      Central Östermalm 2 (borta) U13


      13:15
    • 14:30

      Sloga (borta) HU19-Herr


      15:30
  • 8Sön
    • 13:45

      Tureberg (borta) PU15


      14:45
    • 16:45

      Central Basket (borta) Dam


      18:15
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning Dam


      18:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning PU15


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 12:45

      Täby Röd (borta) U13


      13:45
    • 13:00

      KFUM Östersund (hemma) PU15


      14:00
    • 13:10

      FUBB BASKET (hemma) P13-14


      14:10
    • 13:10

      FUBB orange (hemma) P13-14


      15:10
    • 13:45

      Huddinge (borta) HU19-Herr


      14:45
    • 14:00

      Järfälla Basket (hemma) P13-14


      15:00
    • 14:00

      Järfälla Blå (borta) P13-14


      16:00
    • 14:45

      Alvik Basket (hemma) Dam


      16:15
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning Dam


      18:15
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning PU15


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 21Lör
    • 11:45

      Haga Haninge (borta) HU19-Herr


      12:45
    • 16:30

      Sigtuna Basket (borta) Dam


      18:00
  • 22Sön
    • 13:00

      Blackeberg svart (hemma) F09-10


      15:00
    • 14:30

      Haga Haninge (hemma) HU19-Herr


      16:30
    • 16:15

      Viby Vit (hemma) U13


      17:15
    • 17:45

      Nynäshamn (hemma) HU19-Herr


      18:45
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:30

      Träning P13-14


      18:30
    • 17:30

      TRÄNARTRÄFF Norrtälje Basket


      18:30
    • 18:30

      Träning F09-10


      19:45
    • 18:30

      INTRODUKTIONSUTBILDNING F09-10


      21:30
    • 18:30

      INTRODUKTIONSUTBILDNING PU15


      21:30
    • 18:30

      INTRODUKTIONSUTBILDNING HU19-Herr


      21:30
    • 18:30

      INTRODUKTIONSUTBILDNING Dam


      21:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning Dam


      18:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:30

      Kungsholmen Kristineberg (hemma) PU15


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Sigtuna (borta) HU19-Herr


      20:30
    • 20:15

      Skuru Vit (hemma) PU15


      21:15
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 09:45

      Spånga (hemma) PU15


      10:45
    • 15:15

      AIK (hemma) PU15


      16:15
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis