Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nol IK P16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nol IK P16.
P16
Följ oss för uppdateringar
Vill bara påminna att det är viktigt att ni svarar på kallelserna som skickas ut för inomhusträningarna, oavsett om ert barn ska vara med eller inte.
Vi behöver vara minst 8 spelare för att kunna ha en fungerande träning, detta gör att vi kommer ställa in träningarna som är planerade för helgerna om vi inte har minst 8 anmälda senast 10:00 på fredagar.
Har vi inomhusträning planerad för en fredag så är det anmälning senast 10:00 på torsdagar som gäller.
Anledningen till att vi kör detta upplägget är för att vi betalar hyra för varje inomhusträning, vi vill gärna hinna avboka i tid om vi behöver ställa in träningen.
Tack för er förståelse! 😊
| Träning | 19 maj, 17:30 |
| Träning | 21 maj, 17:30 |
| KF Velebit P16 (hemma) | 24 maj, 13:15 |
| Styrelsemöte | 25 maj, 17:45 |
| Träning | 26 maj, 17:30 |
| 30 apr | Premiär på naturgräs A-laget! |
| 30 apr | Bli stödmedlem i Nol IK |
| 29 apr | Fotbollsskolan 2026 sista dagen imorgon 30/4 |
| 16 apr | Fotbollsglädje på Nolängen! |
| 13 apr | Fotbollsskolan 2026 |
Läst och uppfattat :)
RapporteraRapportera
👍
RapporteraRapportera
👍
RapporteraRapportera
Tack för infon 😊🙏
RapporteraRapportera