Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nol IK F-12/13
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nol IK F-12/13.
F-12/13
Följ oss för uppdateringar
Hejsan!
Nu är nog de flesta tillbaka från semestrarna och träningarna startar nu på onsdag den 12/8 kl 19.00.
Den 17/8 kommer vi ha ett föräldramöte för att informera om laget, planen inför hösten och ett tillfälle att träffas. Det är obligatoriskt att en förälder per spelare deltar och en kallelse kommer skickas ut till detta tillfälle.
Vi lägger även in träningarna som är på torsdagar i kalendern uppe i Ahlafors. Bra om så många som möjligt även försöker delta på träningarna där uppe med.
Glöm inte att svara på inlägget som Evelinas mamma la ut ang cafeschema för Noldagen den 22/8. Viktigt att vi alla hjälps år.
Svara i kommentarerna att ni läst inlägget.
Nu ser vi fram emot denna säsongen!
Hälsningar tränarna
| Träning | 2 sep, 19:00 |
| Träning | 3 sep, 17:20 |
| Sävedalens IF Röd (borta) | 6 sep, 12:00 |
| Träning | 7 sep, 17:45 |
| Träning | 9 sep, 19:00 |
| 31 aug | Nya lag och tider! |
| 28 aug | Bortamatch för herrarna! |
| 23 aug | Tack för en härlig Noldag på Nolängen! |
| 18 aug | Städdag Nol IK 27/9 10-14 |
| 8 aug | Seger A-laget |
Läst!
RapporteraRapportera
Läst
RapporteraRapportera
Läst
RapporteraRapportera
Läst
RapporteraRapportera
Läst
RapporteraRapportera
Läst
RapporteraRapportera