Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om New Mill FC F 11/12
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från New Mill FC F 11/12.
F 11/12
Följ oss för uppdateringar
Hej alla som beställt toapapper till sig själva och sina nära och kära.
Första leveransen är på ingång och kommer levereras under måndagen nästa vecka.
Därför hoppas och vill vi att ni hämtar upp det ni beställt under tisdagen 17/8 (gärna under fotbollsträningen 17.20-18.45) på Sleipnersväg 20.
Försäljningen fortsätter och målet är att samla in 10.000 kr, vi är på god väg att nå målet. Men det krävs att alla hjälps åt och säljer sin del. Nästa leverans sker i slutet på september så passa på!
Vid frågor kontakta Emilie eller mig.
Mvh Emilie och Sandra
Inga kommande aktiviteter
Hej sandra och emelie!
RapporteraJag glömde helt bort att jag skulle hämta toalett och hushållspappret idag. Kan jag hämta en annan dag?
Mvh Mariana
Rapportera
Självklart! hör av dig på 0737241259 så kommer vi överens om när det passar! Mvh Emilie
RapporteraRapportera
Hej!
RapporteraÄr det någon som har fått någon info ang betalning?
Rapportera
Tänkte gå in idag å lägga en beställning men är inte helt med på hur man går tillväga?
RapporteraRapportera
Hej!
RapporteraGällande faktura så ska detta skickas till enskild adress man angivit för respektive beställning. Den bör komma inom kort. Skulle den inte komma, hör av er till mig eller Emilie så kollar vi upp varför det dröjer.
För att beställa till sig själv eller nära och kära så behöver man logga in på sverigesupporten.se med de inloggningsuppgifter ni fått tidigare. Där väljer ni "registrera försäljning" och skriver i uppgifterna till vem det gäller och vad som ska beställas.
Hoppas det är svar på era frågor. Annars är det bara att höra av er.
Mvh Sandra o Emilie
Rapportera
Hej!
RapporteraÄr det någon som har fått faktura? Vi har fortfarande inte fått någon
Rapportera