Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om New Mill FC F 07/08
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från New Mill FC F 07/08.
F 07/08
Följ oss för uppdateringar
I vårt google doc håller vi reda på hur mycket ni har i er saldopott. Här kan ni kontrollera era inbetalningar utbetalningar och vad ni tjänar på försäljningar. Följ mig för att komma till google-doc med spelarens balans
Dokumentet har fler flikar för att man ska kunna se de olika aktiviteterna lättare. Allt ska vara klart och uppdaterat, kontrollera att ditt saldo är korrekt.
Vi har två nya flikar för England och Gothia. Här finns det en hel del deadlines som flyg till England, biljetter till matcherna och anmälningsavgifter som ska betalas in i Maj. Vi lägger bara till aktiviteter som vi har anmälda spelare till i arket så ni kan betala in så snart ni ser att ni har minussaldo.
I flikarna för England och Gothia kan ni se de budgeterade utgifterna. Kostnaden som vi har bokningar för är något högre än vi hoppades och förväntade oss för ett år sen. Speciellt flyg och transporter är betydligt dyrare än vi kunde förutse.
Är det något som inte stämmer? Har ni tappat eller inte fått vilket nummer er dotter?
Skicka ett sms till David 070-7952960 så löser vi det.
Policyn runt kassan finns under dokument på denna hemsida Hantering lagkassa.
Saldo har ni längst till vänster i dokumentet och betalar ni inte in pengar för en aktivitet så dras summan för aktiviteten automatiskt därifrån. Dvs har ni plussaldo på kontot behöver inte betala in för en aktivitet. Vi har haft en del försäljningar och några har använt upp sina Barcelonapengar men nu är det många som hamnat på minussaldo kontrollera gärna hur ni ligger till så jag inte behöver påminna.
OBS! England och Gothia är det dags betala för.
Gothia : minst 2800kr för anmälningsavgifter
England: minst 5100kr flyg och matchbiljetter
Mer info om Gothia och England i framtida nyheter.
Inga kommande aktiviteter
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera