Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om New Mill FC F 2014
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från New Mill FC F 2014.
F 2014
Följ oss för uppdateringar
Hej F14 föräldrar!
Det är fortfarande många som inte svarat angående föräldrarmötet ikväll. Ni har alltså fått en outlook kallelse där teams-länken finns. Om någon inte fått länken kan ni kommentera här och ange vilken mailadress ni vill ha länken till. Ni som inte önskar vara med får gärna trycka ”acceptera ej” på Outlook kallelsen och ni som önskar vara med får gärna acceptera.
Ha en fin söndag så hörs vi ikväll!
/Elena
| Stigtomta IF F14/15 Svart (hemma) | 24 maj, 12:30 |
| Träning | 26 maj, 17:30 |
| Träning | 28 maj, 17:30 |
| Ärla IF F-14 Lag 1 (borta) | 1 jun, 18:30 |
| Träning | 2 jun, 17:30 |
Jag har inte fått någon kallelse men jag kommer inte att kunna deltaga ikväll. Så det räcker kanske med att jag svarar här. Mvh Maria (Emilias mamma)
RapporteraRapportera
Jag har inte heller fått någon kallelse. Min mejl är
Rapporterakarinjangklev@gmail.com
Mvh
Karin Jangklev
Rapportera
Hej Karin, har du fått länken nu?
RapporteraTack Maria, då vet vi.
Rapportera
Hej, vi inte heller hitta någon länk i inkorgen men vi kan delta om vi får länken. : )
RapporteraRapportera
Hej Emma, kan du skicka den mailadress som ni vill ha inbjudan till? Misstänker att båda era är fel i systemet (båda slutat nämligen på @mail.se).
RapporteraRapportera
Tack, vi deltar ikväll!
RapporteraRapportera
Hej,
RapporteraNu fick vi dessvärre oväntat förhinder idag men ni får gärna lägga in följande mailadresser för framtida kommunikation;
emma.ullbrand@live.se
cjullbrand@gmail.com
Tack på förhand!
Rapportera