Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nykvarns SK P 2014 / 2015
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nykvarns SK P 2014 / 2015.
P 2014 / 2015
Följ oss för uppdateringar
Tack alla för vecka 39
Många matcher den här helgen och även sena ändringar i schemat. Grymt jobbat!
UPPDATERING 250919
En ny match onsdag nästa vecka (se gul markering)
Schema kiosktjänst v39
--------------------------
UPPDATERING 250830
Lite ändringar pga förhinder, ändringar i truppen samt ny match
Schema kiosktjänst v39
--------------------------
250822
Här kommer schemat för kiosken vecka 39
Nytt är att måndag-torsdag så behöver inte kiosken bemannas som tidigare (om det inte är. match) så oftast fredag-söndag som behöver bemannas de tider då det är aktviteter.
OBS: det kan ändras om matcherna uppdateras
Överlämning av kiosknyckel mellan passen görs upp mellan de föräldrar som står tiderna/dagarna efter varandra.
Kan man inte den tilldelade tiden så får ni byta med varandra (ej via lagledare/tränare) - ni ska se till att någon är på plats under den tilldelade tiden - måste få ett OK på att någon tagit eran tid om ni inte kan, räcker inte med att skriva en kommentar. Ev ändringar meddelas till lagledare så infon kan uppdateras.
Vi är ca 40 barn i denna grupp (nu är några föräldrar ledare/tränare).
Jag räknar med att vi ställer upp för varandra ifall det blir strul för någon att närvara och att ni föräldrar tar ansvar och ser till att vårat lag fullföljer de uppdrag vi får från kansliet.
Schema kiosktjänst v39
Instruktioner
Intresseanmälan Höstcup Järna | 11 okt |
Järna Höstcup 2025 | 11 okt, 09:40 |
Träning | 16 okt, 17:00 |
Träning | 23 okt, 17:00 |
Träning | 30 okt, 17:00 |
Hej!
RapporteraVi är i Amsterdam den helgen och efterlyser någon som kan ta vårat pass! Devin Engström.
I värsta fall kan vi byta till sista passet på söndagskvällen då vi borde hinna hem till det. Dock lite riskabelt om det är flygförsening så helst om någon kan ta passet helt. Vi vore evigt tacksamma och ställer upp tillbaka!!
Rapportera
Veronikas pass är löst :)
RapporteraRapportera
Hej, tyvärr vi kan inte ta kiosktjäne onsdag kl 19, Vi har småbarn sover kl 20 , pappa också jobber på onsdag.
RapporteraMvh
Ereny (Raphaels Mamma)
Rapportera
Ereny, vi kan byta. Jag har lördag kl 14.00.
RapporteraRapportera
Hej Cajsa, okay det gör bra , tack
RapporteraRapportera