Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Notvikens IK

Följ

Notvikens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Notvikens IK
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
    • 19:00

      Träning Herrfotboll


      20:30
    • 19:15

      Lira BK Gul (hemma) F-10


      20:30
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • Heldag

      Gammelstads IF cup P-11

    • 08:30

      IFK Luleå P10 2 (hemma) P-10


      09:30
    • 10:00

      Gammelstad cup F-10


      11:00
    • 12:00

      Gammelstads IF cup (endast närvaro) P-09 (fotboll)


      14:00
    • 16:00

      Gammelstad cup F-10


      17:00
    • 17:00

      Träning Herrfotboll


      18:00
    • 19:30

      Luleå SK (borta) P-10


      20:30
  • 7Lör
    • Heldag

      Gammelstads IF cup P-11

    • 09:00

      Gammelstad cup F-10


      10:00
    • 10:30

      Gammelstads IF P-10 (borta) P-10


      12:00
    • 15:00

      Gammelstad cup F-10


      16:00
    • 17:30

      LIRA BK P10 Gul (hemma) P-10


      18:50
    • 20:00

      Gammelstad cup F-10


      21:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Gammelstads IF cup P-11

    • 11:30

      Rutviks SK - lag 2 (borta) P-10


      12:50
    • 15:00

      Träning Boll och lek


      16:00
    • 15:45

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 17:00

      Gammelstad cup F-10


      18:00
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Notasdagen F-12/13

    • 10:00

      Notasdagen P-12


      13:00
    • 10:15

      Lira Bollklubb Blå (hemma) P-12


      12:00
    • 10:15

      Lira Bollklubb Röd (hemma) P-12


      12:00
    • 10:30

      Notasdagen mot Infjärden F-10


      11:30
    • 11:00

      IFK Luleå Vit (hemma) P-09 (fotboll)


      13:00
    • 12:15

      Notasdagen mot P2011 F-10


      13:15
    • 12:15

      Match P-11


      14:00
    • 12:15

      Match mot Lira P-13


      13:15
    • 13:00

      Stöde IF (borta) Herrfotboll


      14:45
    • 13:20

      IFK Luleå - P10 (hemma) P-10


      15:10
    • 13:30

      Lira BK Blå (borta) F-12/13


      14:30
  • 15Sön
    • 10:00

      IFK Kalix Lag 2 (borta) P-11


      11:30
    • 11:00

      Bortamatch mot Nyborg P-13


      12:00
    • 15:00

      Träning Boll och lek


      16:00
    • 15:30

      Föräldramöte P-12


      16:30
    • 15:45

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:50

      Alviks IK P-10 (hemma) P-10


      11:45
    • 11:30

      Gammelgårdens IF (borta) F-10


      12:45
  • 22Sön
    • 11:00

      Träningsmatch mot IBFF F-10


      12:15
    • 12:45

      Bollkallar - NIK herr div 2 mot Frösö IF P-10


      14:45
    • 13:00

      Frösö IF (hemma) Herrfotboll


      14:45
    • 14:00

      Match mot Råneå P-13


      15:30
    • 15:00

      Träning Boll och lek


      16:00
    • 15:45

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Lira BK Vit (hemma) F-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09 (fotboll)


      18:30
    • 17:15

      Bodens BK FF grön (hemma) P-11


      19:15
    • 18:00

      Infjärdens SK - P10 (hemma) P-10


      20:00
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      IFK Luleå Vit (hemma) P-11


      20:00
    • 19:45

      Lillpite IF (hemma) Herrfotboll


      21:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Bergnäsets AIK 1 (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Bergnäsets AIK 2 (borta) P-12


      11:30
    • 11:00

      Sunderby SK Lag 2 (hemma) F-10


      12:15
    • 11:00

      Två matcher mot IFK P-13


      12:15
    • 12:20

      IFK Luleå P-10 (hemma) P-10


      14:10
    • 15:00

      Friska Viljor FC (borta) Herrfotboll


      16:45
  • 29Sön
    • 11:00

      Notvikens IK (hemma) Damfotboll


      13:00
    • 11:20

      Öjeby IF - P10 (borta) P-10


      13:10
    • 13:00

      Bergnäsets AIK (borta) F-10


      14:30
    • 15:00

      Träning Boll och lek


      16:00
    • 15:30

      Match P-11


      17:00
    • 15:45

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Sunderbyn SK Gul (hemma) F-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:15

      Munksund-Skuthamns SK 1 (borta) P-09 (fotboll)


      19:15
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis