Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nor IK P-03
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nor IK P-03.
P-03
Följ oss för uppdateringar
Nu har vi haft lite frivilligträning inomhus under vintern samt deltagit i två futsal cuper men nu är det slut på "leken" och dax att dra igång den "riktiga" träningen!
Vi börjar nu på lördag 17:00-18:00 i Wåxnäshallen på konstgräs (se kalendern)! Denna tiden kommer vi hålla till mars ut. Beroende på väder och vind "kryddar" vi sen upp med lite "barmark" under våren.
Alla nya som gamla lirare är varmt välkomna om så bara för att pröva! Är det frågor så hör gärna av er till undertecknad!
lika väl som det är några nya lirare som kan tänka sig att börja kanske några av er gamla, tvärt om, tänkt sig att sluta? i sådana fall får ni gärna höra av er till mig så att jag kan plocka bort er från utskick samt få grepp om hur många vi blir i år!
Tack så länge så ses vi!
//Peter Holmstrand
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera