Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrahammars GIS A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Norrahammars GIS A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Då var det dags igen....
Julledigheten går snabbt och vardagen är tillbaka. På lördag drar träningen igång igen och jag kan tänka mig att det är välbehövligt efter all dopp i grytan och grisfötter.
Vi fortsätter Januari ut nu med träning på lördagar och onsdagar och avslutar månaden med hårda drabbningar i Hammarkulan.
Se nu till att dyka upp med samma glädje och glöd som innan jul så kommer vi att få en fantastisk start på 2010....
På hemsidan framåt så ska vi presentera "veckans NGIS:are" för Er. Erik och jag ska bara få ihop ett antal intressanta och kanske en del inte så fotbolls-relaterade frågor. Håll utkik efter detta !
Väl mött på lördag alla grönvita...(glöm inte att meddela om du har förhinder)
/ Pär o Erik.
| Nässjö United IF (hemma) | 22 maj, 19:00 |
| Torpa AIS (borta) | 29 maj, 19:00 |
| Bälaryds IK (hemma) | 5 jun, 19:00 |
| Bankeryds SK (borta) | 10 jun, 19:00 |
| Ölmstads IS (hemma) | 17 jun, 19:00 |
| 29 apr | Träning |
| 28 apr | NGIS STARTAR NYA LAG |
| 26 apr | Valborg |
| 15 apr | Inför fixardagen |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera