Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nackdala AIS P-96
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nackdala AIS P-96.
P-96
Följ oss för uppdateringar
Inom kort kallar jag till föräldramöte angående Gothiacup 2011 där vi går igenom lite förutsättningarna för cupen och hur budget ser ut.
I dagsläget saknas 370 kr/spelare av deltagaravgiften 1870 kr. Nästan samtliga har betalt in 1500 kr på spelarkontot (se lista nedan vilka som behöver komplettera).
SJ-resan har vi betald genom klubben, så där tillkommer inga kostnader.
Ev. kan det tillkomma en transferkostnad för varje spelare (beror på var vi bor och hur cupbussarna går vid ankomst och avresa)
Inkomsten från ICA (4800 kr) täcker del av ledarkostnaderna (f.n 3x1870kr=5610 kr)
OBS!
Flera har ett plus på sitt spelarkonto och de 370 kr som saknas per spelare, kan tas från spelarkontot om man väljer det. De som saknar pengar kommer behöva göra en extra insättning om vi inte hittar någon annan inkomstkälla (försäljning/aktivitet).
Följande behöver komplettera:
David: 32 kr
Ricardo: 800 kr
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera