Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Myckle IK P11
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Myckle IK P11.
P11
Följ oss för uppdateringar
Även om vi inte deltar i Mycklecupen i år så måste vi arbeta. Vi har fått seketariatet söndag 18 aug som ska bemannas 08:00 -19:00 med två personer per pass. Vi har gjort följande schema, kan man inte får man byta med någon eller hitta en ersättare.
Söndag 18 aug
08:00-10:15 William, Theo
10:15-12:30 Ted, Noah
12:30-14:45 Set, Isak
14:45-17:00 Hugo, Oleg
17:00-19:00 Gustav, Vidar
Vi ska även baka 2 långpannekakor och lämna in i Myckle innan cupen. Ansvariga för det är Ollle och Malte. Vi kommer att publicera schemat och påminna närmare cupen startar.
Både jag och Magnus är bortresta den helgen. Min mamma ska vara med barnen. Det innebär att vi inte kan bemanna något sekretariat. Möjligen kan vi ta på oss att baka istället för de går ju att lösa i förväg.
RapporteraRapportera