Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mossens BK
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 20:15

      Ytterby IS (borta) P-06


      22:15
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-Junior


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Målvakts-CAMP Mossens BK Klubbsida

    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 14:00

      Öjersjö IF Vit (borta) F-07


      16:00
    • 17:30

      Hovås Billdal IF Röd (hemma) P-08


      19:30
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 12:00

      Match mot Mölnlycke P-09


      15:00
    • 15:00

      Mölnlycke IF Svart (hemma) F-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      Örgryte IS Fotboll Blå (borta) P-08


      18:00
    • 19:30

      Askims IK Svart (hemma) F-06


      21:30
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Seriespel P-13


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Seriespel P-13


      19:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Västra Frölunda IF 1 (hemma) P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Västra Frölunda IF 2 (hemma) P-12


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag/Damjuniorer


      21:30
    • 20:00

      Träning P-Junior


      21:30
  • 26Tor
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Masthuggets BK 1 (hemma) F-12


      20:00
    • 20:15

      Landvetter IF 2003 (B) (borta) A-lag/Damjuniorer


      22:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:45

      Mossendagen P-13


      12:00
    • 09:45

      Anmälan till Mossendagen 28/8! P-10


      12:00
    • 09:45

      Mossendagen P-08


      12:00
    • 09:45

      Mossendagen F-12


      12:00
    • 09:45

      Mossendagen F-13/14


      12:00
    • 09:45

      Mossendagen 2021 F-08/F09


      12:00
    • 10:00

      Mossendagen 2021 Mossens BK Klubbsida


      12:00
    • 10:00

      Mossendagen F06 F-06


      12:00
    • 10:00

      Mossendagen P-14


      12:00
    • 10:00

      Mossendagen F-07


      12:00
    • 10:00

      Mossendagen P-09


      13:00
    • 10:00

      Mossendagen 2021 P-12


      12:00
    • 10:00

      Mossendagen F-10/11


      12:00
    • 12:00

      Askims IK Röd (borta) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Solängens BK (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Torslanda IK Röd (borta) P-11


      14:15
    • 13:15

      Torslanda IK Svart (borta) P-11


      15:15
    • 14:00

      Seriespel P-13


      15:00
    • 14:30

      Älvängens IK (hemma) P-08


      16:30
    • 14:45

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-10


      16:00
    • 14:45

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-10


      16:45
    • 15:00

      IF Mölndal Fotboll Vit (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Seriespel P-13


      16:00
    • 17:15

      Hovås Billdal IF (borta) F-06


      19:15
    • 17:30

      Partille IF FK (hemma) P-06


      19:30
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 12:15

      Masthuggets BK (borta) F-08/F09


      13:30
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Lundby IF 1 (hemma) P-Junior


      20:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30