Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK A-lag Dam
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Mossens BK A-lag Dam.
A-lag Dam
Följ oss för uppdateringar
Ååååh vad kul vi ska haaa!!! Längtar såå mycket!! It will be MENTAL!! Kärlek och allt det där/ Pia
Rapportera
Hej!
Jag kommer med imorgon. Hoppar in och tar Anna L:s plats i matlaget. Har kollat med Köppen och det var okej.
Men är jag medräknad i bilarna ner till Falkenberg?
/Thess
Jag tar med mig vägbeskrivningar imorgon om ni behöver det.
Dessutom vill jag påminna alla som inte har betalat 40 kr för mossentipset (även om man inte tippat) ska göra det. Jag skickar ut ett mail ikväll till alla som jag inte fått pengar av.
Tjing
Kul att man fick lira lite fotboll igår. Glömde ju säga hej då till er (Pia, Ditte, Hanne å Jandy), bra initiativ!
Syns på fredag.
Hallåj allihopa!
Hoppas ni får en bra träningslägershelg! :) Såg att jag stod me på matlistan men jag ska inte med...blir kvar "hemma" ett tag till! Ha så skoj å träna hårt! :)
tjejer,
vet inte om ngn går in här och läser...men vi e några som tänkte lira lite på gs imorgon vid 18.00 om några av er vill haka på=)
C U
Hej!
Hoppas alla är laddade för lägret! :)
Ni som inte finns med i ngn matgrupp får hoppa in i en. Det beror på att det fanns frågetecken på Jannes lista på vilka som skulle åka med.
Nu ligger det information uppe angående lägret under dokument. Alla ska också ha fått ut ett mail också med precis samma information.
See u soon!
Hej igen! Det har ordnat sig. Jag är medräknad :-) .
RapporteraHur som helst så ska det bli kul att få träna lite fotboll igen. Ser fram emot helgen och att träffa goa mossentjejer.
/Thess