Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mesta IBK H3
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Mesta IBK H3.
H3
Följ oss för uppdateringar
Vi kommer köra sista träningen onsdagen den 14/4. Då har vi träning som vanligt sen bjuder Mesta IBK på lite fika och efter det har vi en liten prisutdelning bara inom laget. Vi kör två träningar i veckan fram till dess, förutom v14 då kör vi endast onsdagen . 5/4 måndag är röd dag.
Fortfarande väldigt oklart om det kommer att kunna spelas några träningsmatcher innan säsongen är slut men vi återkommer så fort vi får veta mer.
Cupen kommer vi få besked om i veckan som kommer. Ser mörkt ut men vi återkommer så fort vi får besked. Vi har sagt till killarna att börja fundera på vilken större cup de vill åka på till nästa säsong så killarna har ett mål och längtar till nästa säsong som vi hoppas blir normal igen.
/Tränarna
| Träning | 13 jul, 18:00 |
| Träning | 20 jul, 19:00 |
| Träning | 27 jul, 18:00 |
| Träning | 3 aug, 18:00 |
| Träningsmatch | 17 aug, 19:00 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera