Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariestad BoIS Hockey Ungdom A-pojk
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Mariestad BoIS Hockey Ungdom A-pojk.
A-pojk
Följ oss för uppdateringarInte första gången något försvinner från grabbarnas förråd. Ludwig är också drabbad. Tråkigt. Tydligen svårt att skilja på mitt och ditt.
RapporteraLukas saknar ett par susp byxor som låg i hans back? Detta är andra paret susp byxor som försvinner denna säsong. Någon som har sett dom någonstans?
RapporteraHej. Jag kan hämta nyckeln imorgon, så hoppas vi att det finns någon som kan ställa upp och hjälpa till i cafeterian
Rapportera
Lika bra att skriva här också då man läser på olika ställen
Jag har feber och hosta och kommer inte till mitt kiosk pass imorgon söndag A2 matchen.
Ingen som svarat på Facebook gruppen.Jonte jobbar till 19.00.
Go kväll
När Rasmus skulle använda sina handskar i dag så var dom borta.(Bauer vapor 1x lite ) Vi
får hoppas någon har tagit fel /lånat,eller??!?
Eller så är dom stulna (utifrån?)
Hur som helst,hör av er om ni hör/ser något.
Jag hämtar nyckeln till cafeterian iallafall så vet ni , vi ses ikväll 👍☺
Rapportera
Har övriga saker kommit tillbax som man kan läsa försvunnit? Eller fortsätter det försvinna saker allt eftersom? Känns inte bra alls att spelare blir av med grejer.
Rapportera