Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mallbackens IF Sunne F16-18
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Mallbackens IF Sunne F16-18.
F16-18
Följ oss för uppdateringar
Snyggt jobbat med försäljningen av både påskbingolotter och Sverigelotter, ni är grymma!
De flesta har också redovisat på ett exemplariskt sätt, vilket undertecknad tackar för nu när vår tävling ska summeras. Några av er har däremot inte redovisat än och jag ber er att göra det snarast.
Swish till 123 045 96 02 och det är som sagt VIKTIGT att i swishens meddelanderuta skriva spelarens namn, lagtillhörighet och hur mycket som har sålts. Till exempel Anna Andersson, F13, 5 bingolotter och 3 Sverigelotter.
Jag har lotter kvar, vad gör jag?
Lämna in dem till er ledare eller direkt till mig i min brevlåda på Mellqvistvägen 30 i centrala Sunne. OBS!! Gör detta absolut senast på söndag den 23 april, på måndag skickar jag tillbaks osålda bingolotter och har du inte lämnat in dem då, ja då får du betala för dem själv.
Nej, jag vill inte sälja!
Som sagt i följebrevet så är det frivilligt att sälja, men om du väljer att avstå så kostar det 350 kronor. Swisha beloppet till 123 045 96 02, märk swishen med spelarens namn, lagtillhörighet och AVSTÅR. Det är viktigt att vi alla är med och bidrar i en ideell förening, och tillsammans tar vi fajten för tjejers rätt och möjlighet att spela fotboll på landsbygden!
Inga kommande aktiviteter
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera