Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Munksund-Skuthamns SK P-11 fotboll
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Munksund-Skuthamns SK P-11 fotboll.
P-11 fotboll
Följ oss för uppdateringarHej nu ligger protokollet från årets föräldramöte uppe på under dokument. Samt den PowerPoint som låg till grund för mötet.
| Träning | 24 maj, 19:45 |
| Svartbjörnsbyn IF (borta) | 25 maj, 19:00 |
| Träning | 26 maj, 17:00 |
| Träning | 27 maj, 19:30 |
| Träning | 29 maj, 17:30 |
En fråga från en rookie. 🙈 Hur fungerar Umeåcupen? Reser man som förälder med, ordnar boende själv och liknande?
RapporteraRapportera
Jenny vi kommer med info lite närmare är min första gång på denna cup också men laget lär ju hålla ihop med oss ledare ev någon förälder som hjälper till .
RapporteraRapportera
Brukar va så att laget bor i någon skola, och de föräldrar som vill va med brukar på på hotell/camping. Och sen är de bra om någon kan hjälpa köra ungarna mellan boendet och matchplanerna. Så boende kan va något att kolla upp för er som vill dit. Men som Linda skriver så kommer de mer information
RapporteraRapportera