Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mosjö SK

Följ

Mosjö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mosjö SK
Välj lag/grupp

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:30

      Träning P13-14


      18:45
    • 17:30

      Träning F14-15


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Marieberg 12or P11-12


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Marieberg 11or P11-12


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:30

      Örebro SK FK 2 (hemma) F12-13


      11:30
    • 10:00

      Bortamatch lag SVART mot KIF P11-12


      11:00
    • 11:00

      Laxå IF (borta) A-lag Herrar


      13:00
    • 11:00

      IFK Lindesberg Blå (hemma) F10-11


      13:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Yxhults IK (borta) P13-14


      12:00
    • 10:00

      Laxå IF (borta) F10-11


      12:00
    • 10:00

      Hemmamatch lag GUL mot Glanshammar P11-12


      11:00
    • 16:00

      Fjugesta IF (borta) P13-14


      18:00
    • 16:00

      Rynninge IK 2 (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 17:00

      IFK Kumla Vit (hemma) P09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-08


      19:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 18:10

      Hemmamatch lag SVART mot Sköllersta P11-12


      19:10
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 10:00

      IF Eker Örebro Vit (hemma) F10-11


      12:00
    • 10:00

      IK Sturehov Blå (borta) P09-10


      12:00
    • 11:15

      IFK Kumla Blå (borta) P13-14


      13:15
    • 17:00

      Träning F06-08


      18:30
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P13-14


      18:45
    • 17:30

      Träning F14-15


      18:30
    • 17:30

      Bortamatch Mosjö SVART mot Vretstorp P11-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P11-12


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Rynninge IK 2 Vit (borta) F10-11


      12:00
    • 10:30

      Latorps IF Svart (borta) F12-13


      12:30
    • 11:00

      Finnerödja IF (hemma) A-lag Herrar


      13:00
    • 15:00

      IFK Askersund (hemma) F06-08


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Hemmamatch lag GUL mot Lindesberg P11-12


      11:00
    • 14:30

      IFK Kumla Röd (hemma) P13-14


      16:30
    • 16:00

      GSBK (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 17:00

      Latorps IF 2 (hemma) P09-10


      19:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning F10-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-10


      19:00
    • 17:30

      Mariebergs IK 1 (hemma) F12-13


      19:30
    • 17:30

      Träning F06-08


      19:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 11:30

      Östansjö IF (borta) P09-10


      13:30
  • 26Sön
    • 12:30

      Bortamatch lag GUL mot ÖSK P11-12


      13:30
    • 14:00

      IK Sturehov 1 (borta) F06-08


      16:00
    • 14:00

      Träning Barngympa -18


      15:00
    • 14:30

      Östra Almby FK 2 (hemma) P13-14


      16:30
    • 16:00

      KIF Örebro DFF 2 (borta) F10-11


      18:00
    • 16:00

      Nora BK (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 17:00

      Träning F06-08


      18:30
    • 18:00

      KIF Örebro DFF 1 (borta) F10-11


      20:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor