Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Madesjö IF U-lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Madesjö IF U-lag.
U-lag
Följ oss för uppdateringar
Hej, fråga till er som är kallade till matchen mot Team Södermöre på söndag 2/10 kl 13:00 (samling Madesjövallen kl 11:45).
Team Södermöre undrar om vi kan flytta fram matchen till kl 11:00, samling på Madesjövallen kl 09:45. Är det någon som direkt vet att de inte kan om den blir flyttad, så vänliga svara omgående i tråden.
Mvh/ Calle
Hej, om det skulle saknas tjejer till matcherna i helgen så kan och vill Merve gärna spela, men annars är hon anmäld till machen på söndag mot Torsås.
RapporteraRapportera
Nema problema
RapporteraRapportera
Det går bra för Hedda.
RapporteraRapportera
Funkar för Moa
RapporteraRapportera
Moa spelar i röda laget på söndag, det är blå match som ev flyttas.
RapporteraRapportera
Finns det någon chans att Lillie får spela med blå istället för röd på söndag skulle det uppskattas då hon har gymnastik efter. Men bara om det går så klart.
RapporteraRapportera
Det vore jättebra för vår del om den blev flyttad!
RapporteraRapportera