Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lockerud Mariestad P 13
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IBK Lockerud Mariestad P 13.
P 13
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Nu har jag fått uppdaterade arbetstider inför lördag, vi börjar något senare men behöver även arbeta lite senare...
Är flera matcher under dagen + att maristads gymnastikklubb finns i Ica-hallen och Tuna-hallen hela dagen.
Så har försökt lägga oss lite omlott mitt på dagen så vi hinner hjälpa varnadra igång och inte få nollbyten ifall det är många kunder. Hoppas det ska rulla på :)
9.45 – 12.15 Lucas
10.30 – 13.00 Milton
12.15 – 14.45 Lucas
12.30 – 15.00 Dino
13.00 – 15.30 Sixten
15.00 – 17.30 Vanja
15.00 – 17.30 Evert
17.15 – 20.00 Alvin BW
17.30 – 20.00 Olle
Inga kommande aktiviteter
Hej.
RapporteraVi tror att Dino har slutat, är det någon som skulle kunna hoppa in på passet (eller del av) 12.30-15.00?
Tror det är bra att vara tre på plats med tanke på aktiviteten i hallen...
Rapportera
Om någon hellre vill ta vårt pass 17:30-20:00 så kan vi ta Dinos pass?
RapporteraRapportera
Är jag själv dom första 45 min?
RapporteraRapportera
Hej. Ja första 45 är du tyvärr själv Sara men brukar inte vara så mycket i uppstart... först när ni blir två som ni behöver kolla papper etc i hallarna... jag finns på plats från 7.30 men med gymnastik 😉 så messa om det krisar 0702020646
RapporteraRapportera
Jag och Vanja är sjuka, kan inte komma imorgon
RapporteraSorry😞
Rapportera
Tjena! Vi har städdag på förmiddagen imorgon på området och hockeyträning till 12.20, men jag kan komma så fort jag kan (beror på hur snabba mina små är med att byta om från hockeyn) och försöka ta Dinos pass. Blir ju inte hela, men alltid något tänker jag.
RapporteraRapportera
Men det är bara att förbereda uppe kiosken medans jag är själv? Eller ska det gå runt och tömma soporna och städa i omklädningsrummen och korridorer osv? Jag är ju ny på sånt här så har dålig koll.
RapporteraRapportera
Nej när du är själv räcker det gott att du öppnar upp Calles 👍
RapporteraToppen Staffan!
Även vanjas pass är vi en kort på... tur vi går omlott så här i höstens sjukdomstider... hoppas vi klarar oss på två!
Rapportera